21 C
Ruoščiai
2019 rugpjūčio 13
S-CS.LT | Slimi namai
Image default
Svarbu

Žaidėjų, VIP, Admin, Admin/VIP, Prižiurėtojų taisyklės visuose serveriuose

1. Draudžiama reklamuoti kitus projektus, neigiamai veikti serverį. BAN – nuo 1 savaitės iki amžino bano.

2. Draudžiama campinti vienoje vietoje ilgiau nei 10sec. Įspėjimas, SLAY, KICK, BAN 120 min (2 valandos). (Negalioja saugojant C4, bombos minavimo vieta, įkaitus).

3. Draudžiama spaminti, daug kartų iš eilės rašyti (floodinti) per chatą (Max 2x.). Perspėjimas, GAG 10 min (600sec), BAN nuo dienos iki savaitės.

4. Draudžiama naudoti pagalbines priemones: (aim, wh, norecoil, pagalbinius modelius ir kt.)! BAN visam laikui.

5. Neįžeidinėti kitų žaidėjų. (privačiai įžeidinėti irgi draudžiama) Be jokių įspėjimu gaginimas (iki savaites) po to seka BAN iki savaitės. Priklauso nuo įžeidimų pobūdžio.

*** Pasikartojantys pažeidimai – BAN nuo mėnesio iki amžino bano.

6. Per mikrafoną galima kalbėti tik nuo 16 metų! (Nebent bendrauji normaliai ir turi normalų balso tembrą) Įspėjimas GAG, BAN iki 600 min (10 valandų).

7. Draudžiama leisti muziką! BAN – 1440min (1 diena).

8. Negalima naudoti jokių Alias scriptu (net autobuy, bhop…). BAN visam laikui.

9. Draudžiama žaisti su nick’u, kuriame yra keiksmažodis ar kitą žmogų įžeidžiantis žodis. Įspėjimas KICK, BAN – 600 min (10valandų).

10. Jeigu paslauga yra ant nickname, draudžiama VIP’ams ir ADMIN’ams dalinti savo paslaugos duomenis (password). Paslaugos nuėmimas.

11. Draudžiama apeiti esamą baną kitu SteamID ar IP. Banas permanent (visam laikui). Turintiems paslaugą – jos nuėmimas, taipogi account ištrynimas.

12. Draudžiama būnant mirusiu pasakinėti, nesvarbu, net jūsų to prašo Prižiūrėtojas ar Pagr.Administratorius. GAG 600sec (10min)

13. Draudžiama kenkti žaidimo kokybei (Žaisti su prastu internetu (laginti), leisti garsus per MIC, floodinti E arba prožektorių ir panašiai) BAN iki savaitės. Priklauso nuo pažeidimo pobūdžio.

14. Draudžiama žaidžiant kalbėti per [Skype, TeamSpeak ir panašias platformas] tik tam, kad padėtum su tavimi kalbančiam žmogui ir pasakytum kur yra priešai. BAN 1440-10080 min.

15. Administracijos chatas skirtas tik svarbiems pranešimams. Pasisveikinimai, juokeliai ir kiti nereikalingi pranešimai nebus toleruojami. BAN 60-300 min.

16. Prašyti Demo ar SS ir už tai NUBAUSTI gali tik išrinkti serverio PRIŽIŪRĖTOJAI. BAN 1 diena – savaitė.

17. Negalima naudotis serverio sistemos klaidomis, o apie spragas pranešti pagrindiniams serverio adminams arba prižiūrėtojams, neviešinant pačio bugo. BAN nuo 1 savaitės – amžinai.

18. Vagystės, pasikartojančios apgavystės. BAN nuo 1 savaitės – amžinai.

19. Neskleisti per mikrafoną įvairių garsų kurie trukdytų žaidimui t.y. šnypštimas, švilpavimas ar panašūs nereikalingi garsai. GAG 10min. (600 sec.), BAN iki 180min. (3 val.)

20. Loterijos žaidime neprašyti grąžinti savo statytų Slimkių/Pointų GAG – iki 1440min (iki 1 dienos)

21. Draudžiama kenkti serveriui! (grasinimai taip pat netoleruojami) BAN – nuo 1 savaitės iki amžino bano.

PAPILDYTA: 

***Apgavimu mes nelaikome, kai susitaria dėl skino pardavimo kainos ir visa tai daro per gift arba pardavimų sistemą, kitaip sakant, kenkia serverio ekonomikai ir tie pardavimai vyksta nusileidžiant parduotuvės minimalioms kainoms. Jei serveryje pastebėsite tokią apgavystę, administracija veiksmų nesiims, tik įspės žaidėją, jog gali būti apgautas ir apgavikas neliks nubaustas.

Administratorių taisyklės

1. Draudžiama kurti savas taisykles! BAN 1440min (1 diena)

2. Draudžiama naudoti: Kick, Slay, Slap, Ban žaidėjui, kuris niekuo nenusikalto ir nepažeidė jokių žaidimo taisyklių! BAN 1440 min (1 diena).

3. Draudžiama slapinti (save ar kitą asmenį) norint patekti į savo jėgomis nepasiekiamas vietas ar kitaip buginti, ir taip pat neslapinti už nieką. BAN 300 min (5val).

4. Išrinktas serverio prižiūrėtojas privalo prižiūrėti tvarką serveryje. Už darbo neatlikimą suteikiami įspėjimai ir vėliau šalinama nuo pareigų.

5. Draudžiama keisti žemėlapį naudojant balsavimo pagalbą nelikus 10 min iki žemėlapio pabaigos. BAN 180-1440 min. (Nuo 3 valandų iki dienos).

6. Keičiant žemėlapį, balsavime turi būti mažiausiai 2 pasirinkimai! BAN 1440min (1 diena).

7. Jeigu žaidėjo paprašoma įkelti „Demo, Alias SS, Game SS“, per 24 valandas turite atsakyti į jo sukurtą temą. Jeigu nebuvo galimybės, praneškite pagr. administracijai. Prižiūrėtojui gresia įspėjimas arba nušalinimas nuo pareigų situacijoms kartojantis.

8. Draudžiama dėti balsavimą dėl žemėlapio keitimo, jeigu jis jau yra įvykęs. BAN 180-1440 min. (Nuo 3 valandų iki dienos).

9. Prieš keičiant žemėlapį būtina paklausti (amx_vote “Ar keičiame žemėlapį?” Taip Ne ) Tik tokiu atveju turėsite teisę jį keisti. BAN 180-1440 min. (Nuo 3 valandų iki dienos)

*** – Nauja taisyklė.

Pagr.Administracija pasilieka teisę bausti neperspėjus arba reaguoti griežčiau į įvairias serverio gerovei vystyti situacijas.

Slimi CS 1.6 serveriai užsidaro/užsirakina (išskyrus Slimi Knife) vasarai, supratome jog žaidėjams nebėra poreikio mūsų serveriams ir vėl bus galima juose žaisti nuo 2019-10-04
Šiame laikotarpyje bus statomas Counter-Strike: Global Offensive žaidimo serveris…

Slimi CS:GO serverio pranešimas

Prisidėkite mūsų serverį prie favorites iš naujo IP: csgo.slimi.lt