12 C
Ruoščiai
2019 rugpjūčio 14
S-CS.LT | Slimi namai
Image default
Naujienos & Atnaujinimai

Knife serverio Startas

Šiąnakt buvo padarytas Knife arenos restartas, tai yra buvo paruoštos pilnai XP/Rank sistemos, dėl kurių galėsite atsidarinėti naujus Knife skinus pagal savo esamą XP lygį, kuris saugomas ant jūsų CS protokolo. Skinų yra tikrai pakankamai daug ir atidaryti juos visus gali užtrukti amžinybę, tad itin greitai visko pasiekti nepavyks jeigu nebūsite pakankamai aktyvus 😉 Pasiekus maksimalų lygį (Status) jums bus suteiktas automatinis VIP, kurio dėka įgausite papildomas privilegijas! (Apie tai kitame epizode).

Serveryje buvo padarytas pilnas restartas tiek XP, tiek rank, kadangi pagrindinės sistemos buvo galiausiai paruoštos. Iki šiol žaidėme vadinamoje “BETA” versijoje. P.S. Nuo šiol galioja rankstats mėnesinis restartas, po kurio TOP 1 laimi 30d ADMIN, bei TOP 2/3 – VIP serveryje. Top 1 gali būti paimti itin sunku dėl žaidžiančios aktyvios ir patyrusios administracijos, bet šansų yra jeigu būsite aktyvesnis :).

Taip pat atsirado galimybė įgyti prisijungimo prie serverio soundą, tapti žinomesniu žaidėju serveryje aplinkiniams. Tai įeina į paslaugas, už kurias galima atsiskaityti ne tik piniginiu metodu, bet ir kūrybiniais, projektui būdingais darbeliais.

Po šio starto numatyta dar daug serverio formavimų į geresnį, stabilesnį, publikai patrauklesnį serverį su įdomiais užsiėmimais ir eventais. Dėl eventų siūlytume tobulinti savo įgūdžius serveryje – jums jų prireiks.

Iki greito,

Slimi,

mafke

Slimi CS 1.6 serveriai užsidaro/užsirakina (išskyrus Slimi Knife) vasarai, supratome jog žaidėjams nebėra poreikio mūsų serveriams ir vėl bus galima juose žaisti nuo 2019-10-04
Šiame laikotarpyje bus statomas Counter-Strike: Global Offensive žaidimo serveris…

Slimi CS:GO serverio pranešimas

Prisidėkite mūsų serverį prie favorites iš naujo IP: csgo.slimi.lt