Peršokti prie turinio

• Slimi Counter Strike 1.6 serveriai kuriuose galima kaupti laika ir atsiimti S.VIP privilegijas!

IP: bh.slimi.lt Blood Hunt MOD
    IP: rpg.slimi.lt Slimi RPG
    IP: ch.slimi.lt Catch MOD
    Norint sužinoti kiek esi pražaidęs laiko serveryje rašyk /manolaikas
    Atsiimti savo privilegijas ir pasižiūrėti kiek laiko esi pražaidęs Čia (sistema pražaista laiką saugo ant IP)

Nuotrauka
- - - - -

Kaip sutvarkyt?

• Please log in to reply
1 atsakymų į šią temą

#1 OFFLINE   Nerijus.K

Nerijus.K

CSGO 2 Prižiūrėtojas

• 2 Pranešimai
1
Pradedantysis
  • LocationMažeikiai
  • Praleido laiko: 13h 49m 22s

23 kovo 2019 - 10:44

Sveiki, yra mano kompiuterį bėdą su kalbą, rašant lietuviškom raidėm(ą,č,ę,ė,į,š,ų,ū,ž) paverčia į kažkokią kitą kalbą,raides ir nein suprast :D cese nėra bet pavizdžiui kai parsisiunti dainą visiškai kitoks pavadinimas kartais būną arba dabar nebuvo kas veikt galvojų parsisiusiu sampą palošt ten va pakeičia, nu supratot ane? :D Tai va gal žinot kaip sutaisyt. :D

• 0

#2 OFFLINE   Juracka

Juracka

CSGO 1/2 Prižiūrėtojas

• 147 Pranešimai
56
Iškalbingas
  • Praleido laiko: 4d 8h 23m 39s

24 kovo 2019 - 02:27

Sveiki, yra mano kompiuterį bėdą su kalbą, rašant lietuviškom raidėm(ą,č,ę,ė,į,š,ų,ū,ž) paverčia į kažkokią kitą kalbą,raides ir nein suprast :D cese nėra bet pavizdžiui kai parsisiunti dainą visiškai kitoks pavadinimas kartais būną arba dabar nebuvo kas veikt galvojų parsisiusiu sampą palošt ten va pakeičia, nu supratot ane? :D Tai va gal žinot kaip sutaisyt. :D

Pas tave galbut nustatyta LT tik rasymo kalba, o kompiuterio padaryta kitokia kazkokia man irgi kazkas panasaus buve, tai bandyk regiona keist ir pakrindine kompiuterio nustatyta kalba.

• 0

♣♣♣ Pasiekimai serveryje ♣♣♣

♥♥♥ Buvęs / Dabartinis CSGO2 Prižiūrėtojas ♥♥♥

♥♥♥ Buvęs CSGO3 Prižiūrėtojas ♥♥♥

♥♥♥ Dabartinis CSGO1 Prižiūrėtojas ♥♥♥

♥♥♥ Dabartinis TeamSpeak prižiūrėtojas ♥♥♥

♥♥♥ Dabartinis Discord serverio prižiūrėtojas ♥♥♥

♥♥♥ Buvęs Forumo moderatorius ♥♥♥

0 vartotojai(-ų) peržiūri šį forumą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Ši tema buvo peržiūrėta 10 vartotojų