Peršokti prie turinio

• Slimi Counter Strike 1.6 serveriai kuriuose galima kaupti laika ir atsiimti S.VIP privilegijas!

IP: pubg.slimi.lt PUBG MOD
    IP: spec.slimi.lt TRAINING Only HeadShot
    IP: az.slimi.lt:27016 CSDM serveris
    Norint sužinoti kiek esi pražaidęs laiko serveryje rašyk /manolaikas
    Atsiimti savo privilegijas ir pasižiūrėti kiek laiko esi pražaidęs Čia (sistema pražaista laiką saugo ant IP)

Nuotrauka
- - - - -

[DOVANOJU]STEAM paskytą su CS 1.6 žaidimu!

steam cs s-cs slimi account vartotojas paskyra dovana

• Please log in to reply
2 atsakymai į šią temą

#1 OFFLINE   Mad

Mad

999 Dievas/TUBORG Degustatorius

• 80 Pranešimai
105
Mėgstamas
  • LocationKlaipėda

30 lapkričio 2018 - 06:48

Sveiki, norėčiau padovanoti vienam iš esančių Slimiečių STEAM vartotoją, kuriame yra Counter-Strike 1.6 žaidimas!

Kadangi esant akcijai sumąsčiau nusipirkti už keletą centų, tai ir liko taip jis man :)
Su vartotoju gausite ir GMAIL duomenis,  kurie yra priregistruoti prie STEAM vartotojo.

Parašykite tik tie, kurie neturi STEAM paskyros su Counter-Strike 1.6 žaidimu šioje temoje. Norėčiau sužinoti dėl ko Jums jo reikia. Pavyzdys: "Man jo reikia, nes negaliu sau leisti įsigyti arba neturiu banko kortelės, nes esu per jaunas ir panašiai.."

SĖKMĖS!

• 2

Ateitis parodys ko vertas :)

#2 OFFLINE   eKO.

eKO.

Naujokas

• 0 Pranešimai
0
Neutralus
  • Praleido laiko: 20h 52m 57s

01 gruodžio 2018 - 04:16

man reikia steamo nes esu per jaunas ja isigyti, bei pinigeliu nelabai yra tevai supyke uz blogus mokslus, bei noreciau steam del to kad buciau ne nonas ir neverktu kad nusaunu ir esu nonas pajunges, bei vip paslauga uz dyka

• 1

#3 OFFLINE   Muxa

Muxa

Naujokas

• 2 Pranešimai
1
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 2h 24m 30s

03 gruodžio 2018 - 12:46

Sveiki, norėčiau laimėt steam paskyra su cs 1.6 todel ,nes pats negaliu nusipirkti.Neturiu banko korteles ar Paypal elektroninio banko paskyros. Bei neturiu atitinkamo amžiaus. Tikrai labai džiaukčiausi jei laimėčiau šią paskyra :) Daug draugų žaidžia counter strike per steam'a ,bet aš negaliu sau to leisti.Būtų smagu laimėti paskyra :).

• 1

Also tagged with one or more of these keywords: steam, cs, s-cs, slimi, account, vartotojas, paskyra, dovana

0 vartotojai(-ų) peržiūri šį forumą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Ši tema buvo peržiūrėta 17 vartotojų