Peršokti prie turinio

• Slimi Counter Strike 1.6 serveriai kuriuose galima kaupti laika ir atsiimti S.VIP privilegijas!

IP: pubg.slimi.lt PUBG MOD
    IP: spec.slimi.lt TRAINING Only HeadShot
    IP: az.slimi.lt:27016 CSDM serveris
    Norint sužinoti kiek esi pražaidęs laiko serveryje rašyk /manolaikas
    Atsiimti savo privilegijas ir pasižiūrėti kiek laiko esi pražaidęs Čia (sistema pražaista laiką saugo ant IP)

Nuotrauka
- - - - -

peikiu mTm`

nebezino ka daro jaunuolis :)

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1 OFFLINE   tvixekas

tvixekas

Naujokas

• 8 Pranešimai
5
Pradedantysis
  • LocationLithuanian, Siauliai
  • Praleido laiko: 8h 40m 9s

31 spalio 2018 - 05:25

1. Jūsų slapyvardis žaidime: tvixekas

2. Administratoriaus / žaidėjo slapyvardis žaidime: mTm`

3. Nusižengusiojo SteamID / IP (padarykite konsolės SS parašę "status" kad matytumėme tikslų nusižengusiojo Steam_ID): nebera serveryje siuo metu jo.

4. Priežastis, dėl kurios kreipiatės, detalės, apibūdinimas: visa laika kiek as ji pamatau tai prie kazko kabinejasi, jam net zaidejai sako tai, bet ji i tai net nekreipia demesio, kaip ir man dabar, parasiau "suda valgyk" vienam zaidejui ant juoku, mes ten prikolinom, o tas atejas tvarkdarys deda gag'us, nu tas viskas okey principe. Bet jau baigesi gag'o laikas jis atejes i serveri be priezasties pratesineja ji. Tai gali patvirtinti daug zaideju :) meskit lauk tik ji, nevertas savo pareigu, nes nezino ka reiskia ir uz ka dedamos bausmes. 

5. Jūsų įrodymai (.dem, SS, .dem įrašas kuriame matosi sandoris): http://www.part.lt/p...f0885b63435.png

• -1

#2 OFFLINE   Tabakėlis.

Tabakėlis.

Narys

• 71 Pranešimai
26
Kalbantis
  • LocationLietuva (Plungė)
  • Praleido laiko: 2d 18h 24m 12s

31 spalio 2018 - 05:31

Sveikas, Kaip matau Pats sugebėjai prisipažinti už ką bausmė, buvo suteikta, Ir už tai gavai savo atitinkama nuobauda.

Hmh, kabiniejuos ? Kabinejuos nes jums nepatinka tvarka ir negalit viens ant kito pulti bei kad galėtumėt ižeidinėt pastoviai? Ne to nebus.

Dėl Gag'o Hmh.. Pratesinėju Aš tau gaga buvau suteikes 1 valandai 30 minučių, ir jy pratesti man neina niekaip nebent pasibaigia gagas ir uždedu nauja tad Žmogeli baik tu viena karta Ižeidinėti žaidėjus bei rodyti didesne pagarba jiems nei dabar, Ir nebus jokiu bausmiu. 

O dėl FOTO tavo nesupratau išvis ka turėjai omeni ja imesdamas čia.

GERO VAKARO.

• 0

#3 OFFLINE   tvixekas

tvixekas

Naujokas

• 8 Pranešimai
5
Pradedantysis
  • LocationLithuanian, Siauliai
  • Praleido laiko: 8h 40m 9s

31 spalio 2018 - 05:44

kurioj vietoj ponas tu man uzdejai 1h30min gag'a?:)) uzdejai 40min, taip kad ninada lialia, taip jis baigesi po 40min, nuejau i spec ir parejas randu vel gag'a. Parodyk kurioje vietoje as izeidinejau zmones?:))) Surasyk sarasa jei netyngi, ir labai jau idomu butu suzinoti, kaip tu dar sedi isvis situ priziuretoju rate!:)) gero vakaro ir tau.

• 0

#4 OFFLINE   Tabakėlis.

Tabakėlis.

Narys

• 71 Pranešimai
26
Kalbantis
  • LocationLietuva (Plungė)
  • Praleido laiko: 2d 18h 24m 12s

31 spalio 2018 - 05:48

Ponas? :D labai daug gražiu žodeliu iš taves :D Bet nieko Dėl Gag vėl aš tau aiškinu kaip ir keliems žaidėjams aiškinau, Yra iš seniau like Toks bugas su serverio gag buna daug kam kad Gag kai uždedi jis baigiasi po map ar kaškokio laiko jis vėl atsiranda dėl to buvo informuoti visi žaidėjai kad jei taip atsitinka visad kreiptis i Prisijungusius administratorius ar Prižiūrėtojus, Dėl žaidėju ižeidinėjimo nesaugoju aš pastoviai kiekvieno tavo ižeidimo yra ir be taves serverije ka prižiūrėti kad butu tvarką, vien i tave negalima viska dėti pastangas, o dėl prižiūrėtojo gal todėl nes atlieku darba? Jeigu bučiau Nereikalingas Prižiūrėtojas bučiau senai nušalintas. Viskas Laukiame Administracijos Spredimo i mano papeikima. 

• 0

#5 OFFLINE   Anonimasx

Anonimasx

Naujokas

• 14 Pranešimai
1
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 4d 4h 19m 38s

31 spalio 2018 - 06:46

Ponas? :D labai daug gražiu žodeliu iš taves :D Bet nieko Dėl Gag vėl aš tau aiškinu kaip ir keliems žaidėjams aiškinau, Yra iš seniau like Toks bugas su serverio gag buna daug kam kad Gag kai uždedi jis baigiasi po map ar kaškokio laiko jis vėl atsiranda dėl to buvo informuoti visi žaidėjai kad jei taip atsitinka visad kreiptis i Prisijungusius administratorius ar Prižiūrėtojus, Dėl žaidėju ižeidinėjimo nesaugoju aš pastoviai kiekvieno tavo ižeidimo yra ir be taves serverije ka prižiūrėti kad butu tvarką, vien i tave negalima viska dėti pastangas, o dėl prižiūrėtojo gal todėl nes atlieku darba? Jeigu bučiau Nereikalingas Prižiūrėtojas bučiau senai nušalintas. Viskas Laukiame Administracijos Spredimo i mano papeikima

• 0

#6 OFFLINE   mafke

mafke

Visko Karalius

• 159 Pranešimai
159
Gerbiamas
  • LocationLondon
  • Praleido laiko: 83d 22h 29m 32s

31 spalio 2018 - 09:04

Automatinis pranešimas:
Ši tema buvo užrakinta moderatoriaus.

Priežastis: Ačiū už informaciją. Sekantis pranešimas su įrodymais galėtų lemti daugiau.

Jeigu manai, kad tema užrakinta be reikalo, kreipkis į moderatorių arba administratorių.

S-CS.LT - Slimi Counter Strike 1.6 serveriai Forumo moderatorius.

• 0