Peršokti prie turinio

• Slimi Counter Strike 1.6 serveriai kuriuose galima kaupti laika ir atsiimti S.VIP privilegijas!

IP: pubg.slimi.lt PUBG MOD
    IP: spec.slimi.lt TRAINING Only HeadShot
    IP: az.slimi.lt:27016 CSDM serveris
    Norint sužinoti kiek esi pražaidęs laiko serveryje rašyk /manolaikas
    Atsiimti savo privilegijas ir pasižiūrėti kiek laiko esi pražaidęs Čia (sistema pražaista laiką saugo ant IP)

Nuotrauka
- - - - -

r3ko (blogi priziuretoju darbai)

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 atsakymų į šią temą

#1 OFFLINE   JARUSIA.

JARUSIA.

Narys

• 21 Pranešimai
-4
Nekažką..
  • LocationVilnius,Lithuania
  • Praleido laiko: 14h 10m 11s

30 spalio 2018 - 05:36

1.

• Jūsų nickname žaidime.:JARUSIA
  • Žaidėjo nickname, kurį giriate ar skundžiate žaidime:r3ko ir kiti
  • Jums patikusios arba nepatikusios, su žaidėju susijusius situacijos apibūdinimas: r3ko ir kiti priziruetojai,demo bus matyt nepamenu siuo metu nes esu prigeres,esme tame jog bandziau grizti i sena projekta,grizes galvojau po kai kurio laiko priziruetoju darbas ir atidumas pasikeites i tokius zaidejus kurie visa laika sedi namie nuo roundo pradzios,ir nesiruosia deti c4 ir t.t. net patys priziuretojai ir pazengusieji zaidejai rekavo slayink ir .t.t. bet visiems nusispjaut niekas nekreipa demesio,kada pradejau reaguot i sita dalyka,mane uzbanino uz izeidinejimus,nors rasiau :botas: nemanau kad tai yra izeidimas,tai irodo ka su privilegijom izdarineja priziruejotai,ir kokie jie yra lengvai pazeidziami,manau per mazai patirites turi dar sitie jaunuolai priziureti serveri,cia mano nuomone girto,o girtas issisako zmogus tiesa demo yra zodziu.
  • Kas jūsų nuomone turėtų nutikti toliau, po šio pranešimo - ar tai žaidėjas turėtų būti kažkuo apdovanotas, ar nubaustas:nusispjaut man,as tik irodau kad kokie yra priziuretojai jusus projekte,mano laikais buvo geri kada zaisdavau,dabar malalietkos,neismanantys savo darbo
  • Jūsų įrodymai skundo atveju.:https://www3.zippysh...JBbcb/file.html       demo 
  •  
  •  

• -3

#2 OFFLINE   r3ko

r3ko

Public 2 Prižiūrėtojas

• 16 Pranešimai
13
Kalbantis
  • LocationVilnius
  • Praleido laiko: 15d 3h 18m 40s

30 spalio 2018 - 09:11

Tema nediskutuojama buvo įžeidinėta prižiūrėtojus.

• 0

giphy.gif