Peršokti prie turinio

• Slimi Counter Strike 1.6 serveriai kuriuose galima kaupti laika ir atsiimti S.VIP privilegijas!

IP: bh.slimi.lt Blood Hunt MOD
    IP: rpg.slimi.lt Slimi RPG
    IP: ch.slimi.lt Catch MOD
    Norint sužinoti kiek esi pražaidęs laiko serveryje rašyk /manolaikas
    Atsiimti savo privilegijas ir pasižiūrėti kiek laiko esi pražaidęs Čia (sistema pražaista laiką saugo ant IP)

Nuotrauka
* * * * * 9 Balsai

S-CS.LT - Serverių prižiūrėtojų rinkimai

• Please log in to reply
36 atsakymai į šią temą

#21 OFFLINE   tvixekas

tvixekas

Naujokas

• 8 Pranešimai
5
Pradedantysis
  • LocationLithuanian, Siauliai
  • Praleido laiko: 8h 42m 6s

19 spalio 2018 - 03:30

Anketa:

Vardas: Ailandas
CS 1.6 Žaidime nickas: tvixekas
Steam community :  
https://steamcommunity.com/id/riauba

Amžius: 21
Skype/Discord: ownage93
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: oj ilgai.. gal daugiau negu 7 metai..
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): esu senbuvis cia, zaizdavau visus modus dabar pasilikau prie CSGO1.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): neturiu..

Kurį serverį norėtum prižiūrėti: CSGO1/2/3, CSDM, RPG, BloodHunt, Catchmod, Swarm, PubG? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 1 CSGO SERVERIS.

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 25 sausio 2019 - 12:59
Neaktyvus.

• 3

#22 OFFLINE   Fashionista

Fashionista

Naujokas

• 1 Pranešimai
3
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 31m 5s

30 spalio 2018 - 12:51

Vardas: Aurimas
CS 1.6 Žaidime nickas: Fashionista.
Steam community : 
https://steamcommuni...61197970251908/
Amžius: 21
Skype/Discord: #Fashionista/ realphila
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:Aplamai slimi projekte esu 4metai. Buvo pauze,kai teko atlikti privalomaja karo tarnyba. :)
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Priziuretoju esu buves viena karta slimi projekte, taciau palikau posta savo noru, del tos pacios priezasties,jog teko atlikti privalomaja karo tarnyba. Tuomet mano nickas buvo "Filadelfija" kas atsimenate,tai labas :D Per ta dvieju menesiu laikotarpi, kai buvau priziuretojas, neturejau jokiu nusiskundimu, ar kaip as megstu sakyti -rep. Seip esu linksmas, nebijau kalbeti per mikrafona. Vienas didziausiu mano pliusu manau butu tai, jog man nestinga ivairiu ideju , kartas nuo karto parasineju dainu tekstus, kas galbut galetu buti irgi naudinga sitam projektui. Esu atsakingas, megstu konkuruoti su kitais, paslaugus bei siekiantis auksciausiu tikslu.Per diena vidutiniskai serveryje praleidziu 4-7 valandas, per ta laika nutinka ivairiausiu dalyku, kai kartas nuo karto nebuna priziuretoju, tad manau buciau puikus pagalbininkas priziurint slimi projekta, bei geras jusu komandos narys =)

Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Gaila, bet neturiu :/
Kurį serverį norėtum prižiūrėti: CSGO1/2/3, CSDM, RPG, BloodHunt, Catchmod, Swarm, PubG? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): CSGO 2

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 25 sausio 2019 - 12:59
Neaktyvus

• 3

#23 OFFLINE   rawrKatukas/flencas

rawrKatukas/flencas

Naujokas

• 2 Pranešimai
3
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 6h 10m 50s

11 lapkričio 2018 - 10:38

Vardas: Vilmantas
CS 1.6 Žaidime nickas: flencas
Steam community : 
https://steamcommuni...61198367805387/
Amžius: 20
Skype/Discord: 
flencas#4877
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: TIkriausiai nuo 2014-2015 su pertraukom.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Aš manau, kad esu vertas prižiūrėtojo posto, nes turiu tame patirties bendrai sudėjus sakykime 4 metus, bet su rimtesniai projektai esu dirbęs galbūt 1,5 - 2 metus, per kelis projektus, aišku negaliu jų minėti dėl reklamos, nes kai kurie iš jų vis dar yra ir kuo puikiausiai gyvuoja, aišku niekas nepatikrins ir nepasakys, bet ne esu gavęs nei vieno nusiskundimo, kuris būtu dėl netinkamo mano darbo atlikimo (kaip kartais žaidėjai mano, kad jie žino geriau, kaip reikia viską daryti), tai pat esu buvęs Pagrindiniu Administratoriumi viename projekte, kurio net pavadinimo nebeprisimenu, bet teko prisidėti prie jo, nuo pat pradžių, šiek tiek dirbau su IPB varikliuku, moderavau forumus, kūriau taisykles, tiek žaidėjams, tiek administracijai. Ties taisyklių pažeidinėjimu atsižvelgiant į situacijas esu gan ramaus būdo, nemėgstu iš karto bausti neperspėjus apie galimas pasekmes, bet tuo pačiu galiu būti ir labai griežtas jei į mano pastabas nėra reaguojama. Tai pat išmanau daugelį amx komandų. Tikrai išmanau, kaip turi dirbti ir kiek laiko turi skirti Prižiūrėtojas serveriui, nes teko dalyvauti tokiuose projektuose, kur prižiūrėtojai turėdavo tik pareigas, bet jų neatlikdavo ir neskirdavo laiko žaidimui, teko prižiūrėti serverius kiekvieną dieną vienam ir ne tik vieną serverį. Tai pat sutariu su visais (išskyrus tikriausiai jaunesnio amžiaus žaidėjus, nes jie kaip sako Kornelija aka Nepadori - „Tokie jauni, o jau nervuoti“.), neturiu nusižengimų dėl savo rašymo ar kalbėjimo negražiai su kažkuo, nes stengiuosi bendrauti mandagiai ir be nervų. Tai pat galite apie mane sužinoti
čia
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Kažkiek dirbau seniau su photoshop, bet dabar nebedirbu.
Kurį serverį norėtum prižiūrėti: CSGO1/2/3, CSDM, RPG, BloodHunt, Catchmod, Swarm, PubG? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): CSGO1

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 25 sausio 2019 - 01:00
Neaktyvus

• 0

#24 OFFLINE   @Deivis

@Deivis

Naujokas

• 1 Pranešimai
-1
Nekažką..
  • Praleido laiko: 4h 48m 15s

12 lapkričio 2018 - 05:43

Vardas:Deividas
CS 1.6 Žaidime nickas:Deivis
Steam community : https://steamcommuni...61198449629546/
Amžius:17
Skype/Discord:deividas8813
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:Esu šiame projekte nuo 2017 metų pradžios jei neklystu. Poto buvo pertrauka ir dabar vėl grįžau į šį projektą.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):Esu gan komunikabilus, nevisada patiklus, pozityvus, mėgstantis bendrauti, galiu sutarti su žaidėjais, jai iškiltu kokių nors problemų stengčiausi kuo greičiau jas išspręsti. Esu gan aktyvus. Teko būti prižiūrėtoju viename sename projekte kurio jau gan seniai nėra. Tame projekte igijau nemažai patirties, supratau ko nori žaidėjai ir taip pat supratau koks turi būti gero projekto serveris. Tai gi pritaikęs įgautą patirtį stengsiuosi pritaikyti tai bendraujant su serverio žaidėjais.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Prieš 2-3 metus video montavimas Šeip reiktų nemažai prisiminti.

Kurį serverį norėtum prižiūrėti: CSGO1/2/3, CSDM, RPG, BloodHunt, Catchmod, Swarm, PubG? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 1 , Kodėl? Todėl, kad šiame serveryje žaisdavau ir anksčiau(neturėdamas steam account) ir dar, kad šiame serveryje mano manymu žaidžia tikrai komunikabilus žaidėjai.

atmesta.png

• -1

#25 OFFLINE   Grizlis

Grizlis

CSGO 2 Prižiūrėtojas

• 5 Pranešimai
5
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 4d 10h 44m 40s

24 lapkričio 2018 - 05:08

Vardas: Airidas
CS 1.6 Žaidime nickas: Grizlis
Amžius:18
Skype/Discord:  Discord: Grizlis#7464 Skype:live:greenhunterltu
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:Tiksliai datos neatsimenu, bet prazaides buvau apie 2-+ men po to pertraukele buvau padares o dabar daug laiko ir noro yra zaisti.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):  Draugiskas nebijantis mikrafono bei mokantis elgtis su komandom
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Siektiek su photoshop.
Kurį serverį norėtum prižiūrėti: CSGO1/2/3, CSDM, RPG, BloodHunt, Catchmod, Swarm, PubG? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): CSGO 2

priimta.png

• -1

#26 OFFLINE   Stitches

Stitches

Naujokas

• 1 Pranešimai
0
Neutralus
  • LocationKaunas
  • Praleido laiko: 4h 22m 19s

27 lapkričio 2018 - 12:11

Vardas: Egidijus
CS 1.6 Žaidime nickas: stitches
Steam community : steam ID: 
https://steamcommuni...om/id/FucKa233/
Amžius: 20
Skype/Discord: Skype - Wassup9531; Discord - Juckeleee #2398
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Atėjau į šį projektą prieš gerus 2 mėn. Žaidžiau kitokių nick ir prieš 4 metus pas jumis! :) 
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Nes esu Draugiškas, pozityvus! Mėgstantis dažnai pajuokauti, žinoma viskas savo ribuose, manau dėl to, kad esu labai aktyvus, linskmas žmogelis, kuris bandys neleisti apsileisti slimi serveriui kaip ir kiti prižiūrėtojai! Grįžau po ilgos pertraukos žaisti cs 1.6. Prisiminiau šį projektą pastebėjau kaip stipriai jis pasikeitė, tai labai daug laiko leidžiu šiam žaidimui, svarbiausia būdamas "Prižiūrėtoju" turi būti gera nuotaika tame serveryje ir žinoma atsakingai prižiūrėti nuo piknaudžiavimu nesamoningais cheat'ais.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Esu kelis kartus photoshopines ir video montavimas, bet tokiais dalykais labiau užsiminėjau būdamas 15-16. Dabar gan gerokai pamiršęs. :) 

Kurį serverį norėtum prižiūrėti: CSGO1/2/3, CSDM, RPG, BloodHunt, Catchmod, Swarm, PubG? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): CSGO2!! 
gero vakaro! :) 

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo Ky.: 30 lapkričio 2018 - 08:49
Draudziamas cfg,bandimas apgaut administracija.

• 0

#27 OFFLINE   Laurys

Laurys

Naujokas

• 10 Pranešimai
4
Pradedantysis
  • LocationKlaipeda
  • Praleido laiko: 10h 38m 32s

16 gruodžio 2018 - 12:06

CS 1.6 Žaidime nickas:Laurenko`
Steam community : 
https://steamcommuni...561198145335982
Skype/Discord:Skype:louriux44
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:
nuo 2016 metu
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):aktyvus komunikabilus bendraujantis zmogus,
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):neturiu patirties sioje srityje

atmesta.png

• 0

#28 OFFLINE   Stopidovai

Stopidovai

Naujokas

• 2 Pranešimai
0
Neutralus
  • Praleido laiko: 5h 22m 50s

30 gruodžio 2018 - 08:20

Vardas:Kajus
CS 1.6 Žaidime nickas:Smaukačius
Steam community : 
https://steamcommuni.../id/Sti_Kliukas Nekreipkit dėmesio į VAC`Ą ne main acc
Amžius:19metų
Oslas

Skype/Discord:Kajus#0441
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:Metus virš
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): 
Esu bendraujantis, padedantis, sutariu su daugelį žaidejų, bei ilga laiką praleides šiame projekte.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Su PhotoShop.
Kurį serverį norėtum prižiūrėti: CSGO1/2/3, CSDM, RPG, BloodHunt, Catchmod, Swarm, PubG? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): CSGO1

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo mafke: Šiandien, 02:06
Serveryje nematomas ilgą laiką.

• 0

#29 OFFLINE   Ananasas

Ananasas

Naujokas

• 10 Pranešimai
2
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 1d 1h 48m 4s

02 sausio 2019 - 08:12

Anketa:

Vardas:Erikas
CS 1.6 Žaidime nickas:Ananasas
Steam community : 
https://steamcommuni...61198417713008/
Skype/Discord: Discord: Eriux18#4812
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Nuo 2016 metu :)  
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):esu aktivus,draugiškas,malonus.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):turiu su Video montavimu sugibėjimu :) 

Kurį serverį norėtum prižiūrėti: CSGO1/2/3, CSDM, RPG, BloodHunt, Catchmod, Swarm, PubG? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  2 

Pagarbiai

Erikas (Ananasas)

atmesta.png

• 0

#30 OFFLINE   Dede Antanas

Dede Antanas

Naujokas

• 8 Pranešimai
5
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 1d 11h 32m 32s

04 sausio 2019 - 07:31

Vardas:Lukas
CS 1.6 Žaidime nickas:Dede Antanas
Steam community : 
https://steamcommuni...61197966453410/
Amžius:19
Skype/Discord: Skype: live:
lukasz456789 Discord:Dede Antanas#2849

Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:Virš 2men.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):Draugiškas,aktyvus,kalbantis.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Ne

svarstoma.png

• 0

#31 OFFLINE   A Le de Cop

A Le de Cop

Naujokas

• 3 Pranešimai
0
Neutralus
  • Praleido laiko: 1d 1h 9m 11s

06 sausio 2019 - 12:04

•  

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo A Le de Cop: 07 vasario 2019 - 12:24
Esi nusikaltęs šiam projektui praeityje, todėl vietos komandoje tau neturime.

• -2

#32 OFFLINE   basic

basic

Narys

• 44 Pranešimai
18
Kalbantis
  • LocationMažeikiai
  • Praleido laiko: 10d 8h 22m 29s

14 sausio 2019 - 06:32

Vardas: Mintautas
CS 1.6 Žaidime nickas:basic
Steam community : 
https://steamcommuni...m/id/Mintautas/
Amžius:24
Skype/Discord: - 
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:Nuo pradziu.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Siek tiek patirties tureta.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Ne

Kurį serverį norėtum prižiūrėti: CSGO1/2/3, CSDM, RPG, BloodHunt, Catchmod, Swarm, PubG? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): public2

svarstoma.png

• 0

#33 OFFLINE   doofles.

doofles.

Naujokas

• 1 Pranešimai
0
Neutralus
  • Praleido laiko: 23m 53s

20 sausio 2019 - 07:31

Vardas: Deivydas
CS 1.6 Žaidime nickas: doofles
Steam community : 
https://steamcommuni...61198171381566/
Amžius: 18
Skype/Discord: dilerishaha
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Nuo 2016-2017m
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu mandagus, padedu žaidėjąms, iškalbus, mėgstantis juokus, buvau neseniai prižiūrėtoju čia, bet dėl laiko stokos teko prarasti šį postą.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Kažkiek su video montavimu.

Kurį serverį norėtum prižiūrėti: CSGO1/2/3, CSDM, RPG, BloodHunt, Catchmod, Swarm, PubG? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  Antrą public

svarstoma.png

• 0

#34 OFFLINE   Tabakėlis.

Tabakėlis.

Narys

• 74 Pranešimai
26
Kalbantis
  • LocationLietuva (Plungė)
  • Praleido laiko: 2d 19h 34m 5s

05 vasario 2019 - 12:18

Anketa:

Vardas:Edgaras
CS 1.6 Žaidime nickas:Tabakėlis.
Steam community : https://steamcommuni.../id/alusinamus/
Amžius:19
Skype/Discord:Tabakėlis.[Edgaras.]
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:nuo senų laikų.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):buvęs prižiūrėtojas daugelyje šio slimi serverio prižiūrėtojas ir su pareigom susitvarkydavau visada puikiai bei esu pasiruošęs vėl tapti slimi komandos narių.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Neturiu.
Kurį serverį norėtum prižiūrėti:CSGO1/2/3, CSDM, RPG, BloodHunt, Catchmod, Swarm, PubG? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Antraji.

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 06 vasario 2019 - 11:43
Savo darbą šiame projekte baigei. Derėjo taisytis kai suteikinėjome tam progas.

• 0

#35 OFFLINE   Anonimasx

Anonimasx

Naujokas

• 18 Pranešimai
2
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 4d 9h 21m 54s

07 vasario 2019 - 05:15

Vardas: Nedas
CS 1.6 Žaidime nickas: Anonimasx
Steam community : 
https://steamcommunity.com/  steam naujas nedaug valandų

Amžius: 16
Skype/Discord: skype-anonimasx-pikolas855 dic- anonimasxx 
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:nuo praeitu metu
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu atsižaides  manau esu vertas tapti prižiūrėtoju. Esu draugiškas sutariu su serverio nariais. Reputacija švari.

Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): yra bet neprofesionalus

Kurį serverį norėtum prižiūrėti: CSGO1/2/3, CSDM, RPG, BloodHunt, Catchmod, Swarm, PubG? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): cs:go 1srv

svarstoma.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 09 vasario 2019 - 02:16
Šiandien ne, bet atitinkamai nuo tavo pasirodymo serveryje ir noro mokintis administruoti serveryje svarstysime šią anketą.

• 0

#36 OFFLINE   Akka or Why!?

Akka or Why!?

Naujokas

• 4 Pranešimai
1
Pradedantysis
  • LocationVilnius,Lithuania
  • Praleido laiko: 10h 40m 23s

09 vasario 2019 - 01:07

Vardas:Tomas

CS 1.6 Žaidime nickas:Akka :3

Steam community : https://steamcommuni...id/MaFrendAkka/

Amžius:15

Skype/Discord:Grindexpvp skype;Akka#3101 discord

Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:2014~

Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):Manau vertas galiu pilnai save tvardyd ka paskutinem dienom net nesitvardziau gaves bana 2serve,jog manau kad banas yra neteisingas bet kas buvo tas buvo..esu punktualus,draugiskas,megstu padeti kitiem zmonem,galeciau ateity kurti is pawn/arba ps kaska kurti,turiu patyrties sioje sritijne,beje moku montuoti

Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Photoshop dar tik pradejas,video montuot moku,is scripting tai domiuosi cs 1.6 pawn,ir ateitije noriu pradeti kaska su web t.y php,html ir t.t.

P.S reputacija pasikelsiu su laiku :)

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 09 vasario 2019 - 02:11
Šiai dienai ir dar artimoje ateityje progos pretenduoti neturi dėl neigiamo pasirodymo projekte.

• 0

#37 OFFLINE   Spek Kas?

Spek Kas?

Naujokas

• 5 Pranešimai
3
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 22h 7m 51s

09 vasario 2019 - 02:15

Vardas: Jevgenij
CS 1.6 Žaidime nickas: Spek Kas?
Steam community :  
https://steamcommunity.com/id/ZnKa/
Amžius: 30 (Senukas jau Pensija :D)
Skype/Discord: Skype - lamerys5  Discord - Spek Kas?#5975
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: nuo 2017
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu buves preziuretojas 2018m,isejas pats,dabar kai ant Pensijos turiu daug laiko laisvo. Esu draugiskas bendraujantis zaidejas ;)
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Ismokt galima viska,neimanomu aliku nera :)

Kurį serverį norėtum prižiūrėti: CSGO1/2/3, CSDM, RPG, BloodHunt, Catchmod, Swarm, PubG? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): CSGO 2.

atmesta.png

• 1

0 vartotojai(-ų) peržiūri šį forumą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Ši tema buvo peržiūrėta 717 vartotojų