Peršokti prie turinio

• Slimi Counter Strike 1.6 serveriai kuriuose galima kaupti laika ir atsiimti S.VIP privilegijas!

IP: az.slimi.lt Klasikinis serveris
    IP: spec.slimi.lt TRAINING Only HeadShot
    IP: az.slimi.lt:27016 CSDM serveris
    Norint sužinoti kiek esi pražaidęs laiko serveryje rašyk /manolaikas
    Atsiimti savo privilegijas ir pasižiūrėti kiek laiko esi pražaidęs Čia (sistema pražaista laiką saugo ant IP)

Nuotrauka
* * * * * 9 Balsai

S-CS.LT - Public Serverių prižiūrėtojų rinkimai

• Please log in to reply
38 atsakymai į šią temą

#1 ONLINE   mafke

mafke

MASTER

• 143 Pranešimai
149
Mėgstamas
  • LocationLondon
  • Praleido laiko: 73d 12h 33m 54s

03 liepos 2016 - 11:01

Nuolat ieškome naujų patikimų Public serverių prižiūrėtojų prisijungti į mūsų komandą, kurie turi patirties iš kitų projektų ir netektų patirti nusivylimų laikui bėgant. Vieni išeina, kiti ateina, todėl vietų pastoviai turime protingiems pretendentams. Apačioje pateikti reikalavimai, privalumai ir anketa, kurią galite pildyti.

Reikalavimai:

1. Nuo 16 metų (iš patirties galime teigti, kad jaunesniųjų pusė nėra pasirodžiusi mūsų komandoje pakankamai gerai. Žinoma, galimos ir išimtys ypatingiems variantams)
2. Būti komunikabiliam
3. Būti mandagiam tiek su serverio žaidėjais, tiek su pačia Administracijos/Prižiūrėtojų komanda
4. Pareigos, atsakingumo ir teisingumo jausmas
5. Draugiškumas
6. Turėti Skype programą.
7. Turėti Steam CS klientą (išimtis žinomiems ir patikimiems žaidėjams)
8. Turite turėti švarią banų istoriją

Nekreipsime dėmesio į ant greičio užpildytas anketas. Jei negalite pasistengti tai net nesistenkite, nes iš karto būsite atmestas be jokių pasitaisymų!!!

Privilegijos:

Gausite privilegijas, su kuriomis galėsite lengvai nubausti nusižengėlius. Kol būsite aktyvus ir protingas, tol turėsite Prižiūrėtojo statusą.
Didelį pasitikėjimą nuo administracijos, bei lengvesnį susisiekimą.

Jei tikrai to norite ir esate pasiryžęs tapti rimtu www.S-CS.lt Prižiūrėtoju, jūs gausite užpildyti žemiau pateiktą anketą ir parašyti šitoje temoje.

SVARBU - nekreipsime dėmesio į paprastai ir ant greičio užpildytas anketas!
Jei esi naujokas ir dar nežaidei serveryje bent mėnesį, anketos NEPILDYK!

Anketa:

Vardas:
CS 1.6 Žaidime nickas:
Steam community : 
Amžius:
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 

• 16

#2 OFFLINE   SeipSau

SeipSau

Public 2,3 Pagr.Administratorius

• 16 Pranešimai
2
Pradedantysis
  • LocationKaunas
  • Praleido laiko: 21d 15h 16m 3s

08 liepos 2016 - 07:50

Vardas: Giedrius
CS 1.6 Žaidime nickas: SeipSau
Steam'as/NonSteam'as (Steam community ID): 
http://steamcommunity.com/profiles/76561197996231192/
Amžius: 21
Nuo kada esate 
www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Tikslios datos tikrai nepasakysiu, buvo pertrauku tame laikotarpyje, bet jau bus tikrai kaip pusantru metu virs.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Su visais zaidejais elgiuosi taip pat, t.y draugiskai, stengiuos ieskoti visada kazkokiu ideju serveriui (paciam gerokai smagiau zaisti kur kuo daugiau idomybiu ir viskas graziai subalansuota.). Su taisyklemis susipazines, galiu pasiulyti daugiamete patirti tokioje srityje, su privilegijomis ivairiausiuose projektuose esu buves 5 metai+. Pats nepasakyciau kad zaidziu prastai, tai jeigu uzmatai koki koduka tai labai greitai atskiri. I serveri prisijungiu daugmaz kiekdiena diena (buna kokia, kai tikrai nera kada). Visada po darbu arba pries darbus. Ir istikro kaip yra nezinau, gal tiesiog prasilenkiame, bet priziuretoja koki pamatyti serveryje yra reta atrakcija, del to pildau anketa :)
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Kazkada labai senai mokejau elgtis su php, mysql, bet jau labai senai teko tai daryti, tai zinios daugmaz pradingusios.

priimta.png

• 0

#3 OFFLINE   r3ko

r3ko

Public 2 Prižiūrėtojas

• 15 Pranešimai
12
Kalbantis
  • LocationVilnius
  • Praleido laiko: 14d 19h 51m 14s

02 liepos 2017 - 06:39

Anketa:

Vardas:Tadas
CS 1.6 Žaidime nickas:r3ko
Steam community : 
https://steamcommuni...561198023807351
Amžius:17 metų
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:Jau apytiksliai  3 mėnesius  ir prieš tai žaidžiau bet gan senai kai neturejau steam paskyros.
Nes aš esu tas žmogus kuris neabejingas ir galiu padėti žaidėjams jų suteiktais klausimais,bet neskirstau žmonių į grupes,ten pvz: Priešas,draugas ir pns.Man visi yra lygus ir skaitausi su visais kaip su draugais.Norėčiau prižiūrėtojo darbo,nes kaip ir minėjau,šitas serveris yra mano mėgstamiausias ir norėčiau kad jis būtų pilnas ir kad visi jame žaistu ramiai,o ne prasivardžiuotu ir naudotu palengvintas programas,ir esu tikrai gan aktyvus tikrai daug laiko praleidžiu jūsų serveryje ir tai mano didelis pliusas mano manymui.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Šiek tiek montavimo .
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Public 2

priimta.png

• 2

#4 OFFLINE   Belekas

Belekas

Narys

• 15 Pranešimai
6
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 1d 1h 20m 11s

03 rugsėjo 2017 - 07:26

Vardas: Arminas
CS 1.6 Žaidime nickas: Belekas-Belekaip-Belekur
Steam community :  
http://steamcommunit...61198106747756/
Amžius: 22m
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: 2016-09
Nes esu atsakingas, kulturingas, turintis patriries cs žaidime, žinantis visas taisykles bei komandas, aktyvus, i savo pareigas žiurintis rimtai, nenuleidžiantis rankų! P.S (Anketa pildau antra kartą, nes mano manymu pirmoji liko nepastebėta).
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  pub 2

priimta.png

• 2

#5 OFFLINE   DeEgis

DeEgis

Narys

• 3 Pranešimai
0
Neutralus
  • Praleido laiko: 19h 18s

03 gruodžio 2017 - 08:16

Vardas:Egidijus
CS 1.6 Žaidime nickas:SeX PacK
Steam community : 
http://steamcommunit...61197967724415/
Amžius:22
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:2-3 metai kazkur
Nes esu atsakingas, kulturingas, stipriu nervų, aktyvus, i savo pareigas žiurintis rimtai, nenuleidžiantis rankų! ir beto zaidziu tik s-cs servuose :)
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Ne
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 2 :)

priimta.png

• 3

#6 OFFLINE   Tabakėlis.

Tabakėlis.

Public 2 Prižiūrėtojas

• 65 Pranešimai
28
Kalbantis
  • LocationLietuva (Plungė)
  • Praleido laiko: 1d 22h 50m 18s

08 gruodžio 2017 - 02:46

Anketa:

Vardas: Edgaras
CS 1.6 Žaidime nickas: Tabakėlis. 
Steam community : 
http://steamcommunity.com/id/Aliuks/
Amžius: 18
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Jau iš senu laiku tik buvau biški išvykės ir sugalvojau vėl pradėti Ir parodyti Serveriui ar Serverio Komandai kad Aš galiu ir mokų.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Manau Esu Patyrės nes daugelyje serveriu esu išbuves ilga laika Prižiūrėtojo Statuse Mažiausiai išbuvau 2 savaites nes teko išvykti o taip manau turiu Patirties šioje strytije.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Ne.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 3 serveri. Nes ten pradėjau žaist ir noriu ten toliau žaist.

priimta.png

• 0

#7 OFFLINE   Matsooda

Matsooda

Naujokas

• 1 Pranešimai
2
Pradedantysis
  • Locationmazeikiai
  • Praleido laiko: 40m 11s

03 sausio 2018 - 06:33

Vardas:
CS 1.6 Žaidime nickas:*Claw//Matsooda*
Steam community : 
http://steamcommunit...61198121390601/
Amžius:22
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:kadangi pypkje kiles is mazeikiu tai turbut nuo pat pirmo slimi serverio rodyto per lan :)
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):net nezinau nuo ko pradet istorija tokia ilga, esu ne vienam servery buves priziuretojas ir cia tapogi buvau , kol nesivaziavau dirbt y uzsieni , tai aisku nebezaidziau ir nebeturiu tokiu teisiu :) ir sjp per savu metus esu sukaupes nemaza patirties bagaza . moku elgtis su komandom ir sjp kad nuteist ar nubaust zaideja reikia turet ir pas save galvoj kazka , ir siaip kai buvau priziuretojas niekad neturejau nusiskundimu  :)

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): treciaji :)

priimta.png

• 2

#8 OFFLINE   Skittles

Skittles

Narys

• 91 Pranešimai
45
Bendraujantis
  • Praleido laiko: 12d 11h

18 sausio 2018 - 03:46

Vardas: Dovydas
CS 1.6 Žaidime nickas: Skittles
Steam community : 
http://steamcommunit...61198196277213/
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Treti metai jau eina kazkur, o gal net ir dar daugiau
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu labai kalbus, bendraujantis ir sutariu su tikrai dideliu skaicium zmoniu. Dar dabar kaip ir serveryje truksta priziuretoju, tai manau galeciau uzimti si posta. Manau mano nervavimasis nesutrugdys tam :), nes kai cia buvo uzdetas priziuretojas netycia, tai iskarto nervai nurimo :)
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Su photoshop siek tiek ir video montavimu

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 2

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo Mad: 25 birželio 2018 - 10:58
Nelabai gers bernioks esi ir labai greit susinervini.

• 6

#9 OFFLINE   sTr.

sTr.

Public 2 Prižiūrėtojas

• 18 Pranešimai
11
Kalbantis
  • Praleido laiko: 7d 20h 50m 45s

26 sausio 2018 - 01:33

Vardas: Gintas
CS 1.6 Žaidime nickas: sTr.
Steam community : http://steamcommunit...61198399112969/
Amžius: 24
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Maždaug apie metus.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Gerai sutariu su žaidėjais, bendraujantis žmogus.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Photoshop ir Illustrator moku pagrindus, gal kiek daugiau. Video montavimas kadaise montavau, reiktų stipriai prisimint. Programavimas, tai tik elementarius kodus pasikoreguoju google pagalba.
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 2

priimta.png

• 0

#10 OFFLINE   No.17

No.17

Public 1 Prižiūrėtojas

• 71 Pranešimai
32
Bendraujantis
  • LocationLietuva - Vilnius
  • Praleido laiko: 3d 11h 38m 41s

22 vasario 2018 - 05:34

Vardas: Aurimas
CS 1.6 Žaidime nickas: No.17
Steam community :
http://steamcommunit...d/No17Riperino/
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Tai yra nuo 2018.02.06 - Žiema
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu buvęs keturius kartus prižiūrėtojų skirtinguose projektuose, žinau visas "AMX" komandas ir žinau kaip su jomis elgtis ir jas naudoti. Su serverio taisyklėm susipažinęs ir perskaitęs. Labai dažnai prisijungęs serveryje būnu, labiau šaudau/žaidžiu negu sedžiu
"Spectators" . Be to esu draugiškas, bendrajauntis, nuoširdus, komunikabilus ir žodžio laikantis žmogus bei niekados neatsuku nugaros ir padėdu kiekvienam žmogui.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Kai turiu laiko arba kai neturiu ką veikti užsiėmu video montavimu. Photoshopinau jau gan seniai , gal prieš 4-5 metus, na jei reikėtu padaryčiau ką nors, pasistenkčiau iš paskutiniųjų.
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 1 CS:GO serverį

priimta.png

• 2

#11 OFFLINE   WeX

WeX

Narys

• 10 Pranešimai
7
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 1d 3h 13m 16s

28 vasario 2018 - 06:11

Anketa:

Vardas:Edvinas
CS 1.6 Žaidime nickas: `WeX
Steam community :  
http://steamcommunit.../id/wexnologia/
Amžius: 20
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Tiksliai laiko nezinau, bet jau zaidziu apie menesi :)
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Siam serveryje zaidziu apie menesi jau ir neturiu nei vieno neigiamo atsiliepimo apie save, esu draugiskas, megstu bendrauti ir daznai kalbu serveryje zaisdamas su kitais ir stengiuosi buti kuo malonesnis, aisku buna atveju kad ir nusikeikiu, bet stengiuosi juos naudoti kuo minimaliau ir rodyti pavyzdi kitiems atsiprasydamas. Realiai esu buves priziuretojas 2 kartus viename tame paciame projekte tik skirtingais laikais jo neplatinsiu, bet jeigu ka sako tai "uzas" projekte. Prabuvau tam projekte priziuretoju abu kartus po mazdaug puse metu kol mesdavau cs 1.6 ir pradedavau zaisti ka nors kita, bet abu kartus apie tai pranesiau. Stengsiuosi serveryje daryti tvarka, baninti cyterius, bugintojus, tie kurie keiksis arba izeidines kitus mutinsiu ir panasius dalykus kuriuos privalo atlikti priziuretojas, stengsiuosi padeti naujokams jeigu jiems reikes pagalbos ir taip pat bet kuriems kitiems zaidejams. Siaip serveryje darbo dienomis praleidziu po 2-3h vakarais ir po 4-5h ir daugiau jeigu galiu per diena savaitgaliais.  Kaip ir kiekvienas zaidejas zaisiu saziningai (nebugindamas, necytindamas). Serveryje esu jau kaip ir zinomas, bet nesistengiu rodyti kazkokio tai krutumo ar vaidinti geresnio uz kitus, kai esu lygiai toks pat paprastas zaidejas kaip ir visi kiti zaidejai. Pamates klaida stebgiuosi jais pranesti kuo greiciau kaip su 1hp_slimi vip privilegiju klaida ant csgo #1 serverio.

Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):  Truputi su photoshop padirbu, pasidarau parasu, avataru, bet realiai dar tik mokausi ir nieko ypratingo negaliu sukurti.
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  www.s-cs.lt - PLC CSGO #1 STEAM serveryje. 

priimta.png

• 1

#12 OFFLINE   Juracka

Juracka

Public 1/2 Prižiūrėtojas

• 54 Pranešimai
47
Bendraujantis
  • Praleido laiko: 2d 10h 25m 42s

11 kovo 2018 - 08:54

Vardas: Mantas
CS 1.6 Žaidime nickas: Juracka
Steam community :
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Nuo specuru laiku.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu buvęs ir įgavau patirties, tik vat darydavau klaidų iš kurių pasimokiau ir manau esu vertas dar vieno šanso.

kalbant apie aktyvumą buvau dingęs nes mėnėsi ligoninėi praleidau ir vėl grįžau į projekta.
pasitraukdamas iš pareigų minėjau , kad yra šiokiu tokiu problemu pas mane tai vat tos problemos išsisprende ir meginu laimė vėl.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): esu bandęs su logo creator cs spray logo kurti ir taip su photoshop galiu pakoreguoti foto .

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): public 2, jeigu manot jog antram įgūdžiu galiu prie public 3 grįžti.

priimta.png

• 4

#13 OFFLINE   FazGod

FazGod

Public 1 Prižiūrėtojas

• 17 Pranešimai
13
Kalbantis
  • Praleido laiko: 23h 46m 51s

05 gegužės 2018 - 05:55

Vardas: Danielius
CS 1.6 Žaidime nickas: s`Kills.^^FazGod
Steam community : http://steamcommunit...61197988481835/
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Nuo 2016 metų liepos mėn. su pertraukom.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu susipažinęs su visom taisyklem projekto, esu aktyvus žaidėjas, padėdu žaidėjams su problemomis, tarkim pačio žaidimo, jeigu reikia būnų griežtas, nusiteikęs prižiūrėti projekta kasdiena, komunikabilus, buvau prižiūrėtojas vienam iš senų counter-strike projektų, pareigų laikausi griežtai.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Photoshop'as.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  Public 1.

priimta.png

• 3

#14 OFFLINE   Frozen

Frozen

Naujokas

• 45 Pranešimai
37
Bendraujantis
  • LocationVilnius
  • Praleido laiko: 8d 14h 51m 10s

14 gegužės 2018 - 01:20

Anketa:

Vardas:Liudas
CS 1.6 Žaidime nickas:Frozen.
Steam community : 
https://steamcommuni...om/id/Frozen-x/
Amžius:18
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:2015m.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):Esu griežtas, netaikau jokių išimčių nusižengusiam žaidėjui, nepraleidžiu pro akis "chat" nusižengimų, esu komunikabilus pilietis, mėgstu tvarką ir ją palaikau, nepildau dėl kažkokių piktų kėslų, nesiveliu į bereikšmius pokalbius. Greitai reaguoju į žaidėjų nusiskundimus serveryje.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):PS

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Antrąjį

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo Mad: 14 gegužės 2018 - 03:16
Šiuo metu atsakymas ne, detaliau privačiai.

• -1

#15 OFFLINE   Tabakėlis.

Tabakėlis.

Public 2 Prižiūrėtojas

• 65 Pranešimai
28
Kalbantis
  • LocationLietuva (Plungė)
  • Praleido laiko: 1d 22h 50m 18s

16 gegužės 2018 - 01:20

Vardas: Edgaras
CS 1.6 Žaidime nickas: Tabakėlis.
Steam community :
https://steamcommuni....com/id/Aliuks 
Amžius:19
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:Ilgokai Jau Be pertrauku bus kokie 2,3metai
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Manau Todėl nes Buvęs Prižiūrėtojas CSGO2 Aišku iš pradžiu ten sekėsi ne kaip bet kiek galėjau tiek stengiaus išmokau iš Daugelio Administratoriu Tokiu kaip / MAFKE/LAMBADA/MAD ir pnš to ko reikia tad Manau esu pasiryžes dabar jau RPG Serveri prižiūrėti.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Ne

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): RPG 

priimta.png

Šį pranešimą redagavo Mad: 18 gegužės 2018 - 04:40
Susisiek.

• 2

#16 OFFLINE   BI///MER

BI///MER

Naujokas

• 25 Pranešimai
16
Kalbantis
  • Praleido laiko: 2d 16h 16m 51s

17 gegužės 2018 - 01:37

Vardas: Arnas
CS 1.6 Žaidime nickas: BI///MER
Steam community : 
http://steamcommunit...m/id/narkolyga/
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Daugiau nei puse metu.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Nes esu gan senas ir patyres cs 1.6 zaidejas. Esant rimtam reikalui galiu but gan rimtas ir atsakingas asmuo kuris sugebes apgalvotai ir atsakingai priimti sprendima priziuretojo veiksmu atzvilgiu
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Esu susipazines su PS, Sony Vegas programom. Pazystu HTML5 +CSS+MysQL, Pawno, kodavimo kalbas

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  PLC, nes priziuretoju arba mazai arba jie neaktyvus, ir siuo metu stipriai padaugejo uzsenieciu non steam kurie gan itartinai zaidzia o ju priziuret ner kam arba nieks nenori. Bandau jau 3 karta tad nenuvilkit manes ir as nenuvilsiu jusu. Dekui uz demesi.

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo PyPKjE: 20 liepos 2018 - 03:05
Nebeaktyvus...

• 3

#17 OFFLINE   coco<3

coco<3

Naujokas

• 5 Pranešimai
6
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 6h 52m 57s

19 gegužės 2018 - 11:12

Vardas:Vaidas
CS 1.6 Žaidime nickas:coco <3
Steam community : 
http://steamcommunit...vaidas1122/home
Amžius:23
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:net nezinau labai senai pradejau zaisti 2 serveryje
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):praleidziu daug laiko cs,manau truksta jusu serveriui adminu ir noreciau prisidedi prie adminu kolektyvo
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):kazkiek :)

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Antraji

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo PyPKjE: 20 liepos 2018 - 02:52
Nekorektiškas bendravimas su žaidėjais

• 3

#18 OFFLINE   SollteX

SollteX

Naujokas

• 1 Pranešimai
-1
Nekažką..
  • LocationFrance
  • Praleido laiko: 43m 15s

21 gegužės 2018 - 01:40

Vardas: Artūras

CS 1.6 Žaidime nick : Solltex

Steam community: Neturiu

Amžius: 20

Nuo kada esate www.S-CS.lt projekte: 2-3 menėsiai

Kodėl manai, kad esi vertas tapti prižiūrėtoju: Manau esu komunikabilus,mėgstantis padet ir pabendraut su žmonėm

praleidžiu labai daug laiko prie cs,niekada nepalykciau žaidėjoo be priežiuros arba pagalbos.

Ar turi kokių sugebėjimu su Pc: Photoshopu teko dirbt,mysql,scriptinuu neblogai ir galėčiau pabandyt video dar pakurt :))

Kurį public serverį norėtum prižiūrėti: Public 2

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 21 gegužės 2018 - 01:00
Steam klientas yra privalumas.

• -1

#19 OFFLINE   Kyciokas

Kyciokas

Naujokas

• 2 Pranešimai
1
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 1d 3h 27m 50s

21 gegužės 2018 - 04:17

Vardas: Vilius
CS 1.6 Žaidime nickas: KyCiokas
Steam community : https://steamcommuni...61198257187343/
Amžius:19
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Jau net nepasakysiu tiksliai.. Bet 2+ metus tai tikrai. Su pertraukom aišku. :D
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Dažnai būnu serveryje, taip pat lengvai esu pasiekiamas ir beveik visada atsakau per skype bei per kitus soc. tinklus (fb irgi ne bėda :D ) pagrindines komandas žinau, nes senesniu laiku esu buvęs prižiūrėtojas tokio tipo serveriuose. Taip pat nedažnai sutinku prižiūrėtojų ar bent jau adminų savo lankomam serveryje.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Gaila, bet ne. Kadangi žmogus esu inovatyvus, kuriam viskas įdomu, kas nauja, tai tikrai būtų įdomu pabandyti, jei atsirastų mokantis žmogus, ir kilus klausimams galėtų šiek tiek padėti užvesti ant kelio :D

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): CS:GO #2

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo Mad: 25 birželio 2018 - 10:47
Neaktyvus serveryje.

• 1

#20 OFFLINE   Adhun

Adhun

Naujokas

• 2 Pranešimai
-4
Nekažką..
  • Praleido laiko: 1d 3h 34m 45s

21 gegužės 2018 - 07:12

Anketa:

Vardas: Aurimas
CS 1.6 Žaidime nickas: Adhun
Steam community : 
http://steamcommunity.com/id/auriuks/

Amžius: 16 metų.
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Apie metai, tačiau rimtai pradėjau žaisti prieš ~6 mėn.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Pradėkim nuo to, kad patirties prižiūrėtojo kėdėje turiu pakankamai daug. Tiek cs srityje tiek kitokiuose žaidimuose. Kartais esu griežtas ir per daug griežtas, aišku kartais tai gali būti į pliusą, nes nepasiduočiau manipuliacijai kitų žmonių. Ir esu labai daug bendraujantis žmogus :D gal net per daug.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Kažkiek su PhotoShop mokų dirbti, bet tikrai ne per daugiausiai.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  2

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 25 gegužės 2018 - 07:50
Nepagarbus, konfliktuojantis elgesys. Sėkmės kitą kartą!

• -4

0 vartotojai(-ų) peržiūri šį forumą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Ši tema buvo peržiūrėta 670 vartotojų