Peršokti prie turinio

• Slimi Counter Strike 1.6 serveriai kuriuose galima kaupti laika ir atsiimti S.VIP privilegijas!

IP: cs.aztec.lt Klasikinis serveris
    IP: knf.slimi.lt Knife serveris
    IP: cs.aztec.lt:27016 CSDM serveris
    Norint sužinoti kiek esi pražaidęs laiko serveryje rašyk /manolaikas
    Atsiimti savo privilegijas ir pasižiūrėti kiek laiko esi pražaidęs Čia (sistema pražaista laiką saugo ant IP)

Nuotrauka
* * * * * 9 Balsai

S-CS.LT - Public Serverių prižiūrėtojų rinkimai

• Please log in to reply
51 atsakymai į šią temą

#1 OFFLINE   mafke

mafke

Serverių Pagr.Administracija

• 137 Pranešimai
94
Iškalbingas
  • LocationLondon
  • Praleido laiko: 68d 22h 29m 36s

03 liepos 2016 - 11:01

Nuolat ieškome naujų patikimų Public serverių prižiūrėtojų prisijungti į mūsų komandą, kurie turi patirties iš kitų projektų ir netektų patirti nusivylimų laikui bėgant. Vieni išeina, kiti ateina, todėl vietų pastoviai turime protingiems pretendentams. Apačioje pateikti reikalavimai, privalumai ir anketa, kurią galite pildyti.

Reikalavimai:

1. Nuo 16 metų (iš patirties galime teigti, kad jaunesniųjų pusė nėra pasirodžiusi mūsų komandoje pakankamai gerai. Žinoma, galimos ir išimtys ypatingiems variantams)
2. Būti komunikabiliam
3. Būti mandagiam tiek su serverio žaidėjais, tiek su pačia Administracijos/Prižiūrėtojų komanda
4. Pareigos, atsakingumo ir teisingumo jausmas
5. Draugiškumas
6. Turėti Skype programą.
7. Turėti Steam CS klientą (išimtis žinomiems ir patikimiems žaidėjams)
8. Turite turėti švarią banų istoriją

Nekreipsime dėmesio į ant greičio užpildytas anketas. Jei negalite pasistengti tai net nesistenkite, nes iš karto būsite atmestas be jokių pasitaisymų!!!

Privilegijos:

Gausite privilegijas, su kuriomis galėsite lengvai nubausti nusižengėlius. Kol būsite aktyvus ir protingas, tol turėsite Prižiūrėtojo statusą.
Didelį pasitikėjimą nuo administracijos, bei lengvesnį susisiekimą.

Jei tikrai to norite ir esate pasiryžęs tapti rimtu www.S-CS.lt Prižiūrėtoju, jūs gausite užpildyti žemiau pateiktą anketą ir parašyti šitoje temoje.

SVARBU - nekreipsime dėmesio į paprastai ir ant greičio užpildytas anketas!
Jei esi naujokas ir dar nežaidei serveryje bent mėnesį, anketos NEPILDYK!

Anketa:

Vardas:
CS 1.6 Žaidime nickas:
Steam community : 
Amžius:
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 

• 15

#2 OFFLINE   SeipSau

SeipSau

Public 2,3 Pagr.Administratorius

• 16 Pranešimai
2
Pradedantysis
  • LocationKaunas
  • Praleido laiko: 21d 13h 18m 12s

08 liepos 2016 - 07:50

Vardas: Giedrius
CS 1.6 Žaidime nickas: SeipSau
Steam'as/NonSteam'as (Steam community ID): 
http://steamcommunity.com/profiles/76561197996231192/
Amžius: 21
Nuo kada esate 
www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Tikslios datos tikrai nepasakysiu, buvo pertrauku tame laikotarpyje, bet jau bus tikrai kaip pusantru metu virs.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Su visais zaidejais elgiuosi taip pat, t.y draugiskai, stengiuos ieskoti visada kazkokiu ideju serveriui (paciam gerokai smagiau zaisti kur kuo daugiau idomybiu ir viskas graziai subalansuota.). Su taisyklemis susipazines, galiu pasiulyti daugiamete patirti tokioje srityje, su privilegijomis ivairiausiuose projektuose esu buves 5 metai+. Pats nepasakyciau kad zaidziu prastai, tai jeigu uzmatai koki koduka tai labai greitai atskiri. I serveri prisijungiu daugmaz kiekdiena diena (buna kokia, kai tikrai nera kada). Visada po darbu arba pries darbus. Ir istikro kaip yra nezinau, gal tiesiog prasilenkiame, bet priziuretoja koki pamatyti serveryje yra reta atrakcija, del to pildau anketa :)
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Kazkada labai senai mokejau elgtis su php, mysql, bet jau labai senai teko tai daryti, tai zinios daugmaz pradingusios.

priimta.png

• 0

#3 OFFLINE   Paradox

Paradox

Public 2 Prižiūrėtojas

• 5 Pranešimai
5
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 7d 2h 54m 4s

14 gruodžio 2016 - 07:54

Vardas: Rostis

CS 1.6 Žaidime nickas: Paradox*

Steam'as/NonSteam'as (Steam community ID):http://steamcommunit...61198087725350/
Amžius: 22

Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Zaidziau su tarpais, bet bus apie 3-4 menesus

Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Manau visi nori tvarkos serveri ir stengsios ja prizureti, esu pakankamai draugiskas dauguma zaideju jau pazystu, o kekviena karta rasyti kam nors nusibuosta ne visi atsako o zmones iseina i spec arba is servo del toku zmonu kurie zaidzia ne pagal taisykles.

Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): moku naudotis Photoshop kitais ne labai

priimta.png

• 5

#4 OFFLINE   r3ko

r3ko

Public 2 Prižiūrėtojas

• 13 Pranešimai
12
Kalbantis
  • LocationVilnius
  • Praleido laiko: 13d 14h 47m 46s

02 liepos 2017 - 06:39

Anketa:

Vardas:Tadas
CS 1.6 Žaidime nickas:r3ko
Steam community : 
https://steamcommuni...561198023807351
Amžius:17 metų
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:Jau apytiksliai  3 mėnesius  ir prieš tai žaidžiau bet gan senai kai neturejau steam paskyros.
Nes aš esu tas žmogus kuris neabejingas ir galiu padėti žaidėjams jų suteiktais klausimais,bet neskirstau žmonių į grupes,ten pvz: Priešas,draugas ir pns.Man visi yra lygus ir skaitausi su visais kaip su draugais.Norėčiau prižiūrėtojo darbo,nes kaip ir minėjau,šitas serveris yra mano mėgstamiausias ir norėčiau kad jis būtų pilnas ir kad visi jame žaistu ramiai,o ne prasivardžiuotu ir naudotu palengvintas programas,ir esu tikrai gan aktyvus tikrai daug laiko praleidžiu jūsų serveryje ir tai mano didelis pliusas mano manymui.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Šiek tiek montavimo .
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Public 2

priimta.png

• 2

#5 OFFLINE   Belekas

Belekas

Public 2 Prižiūrėtojas

• 15 Pranešimai
6
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 1d 20m 7s

03 rugsėjo 2017 - 07:26

Vardas: Arminas
CS 1.6 Žaidime nickas: Belekas-Belekaip-Belekur
Steam community :  
http://steamcommunit...61198106747756/
Amžius: 22m
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: 2016-09
Nes esu atsakingas, kulturingas, turintis patriries cs žaidime, žinantis visas taisykles bei komandas, aktyvus, i savo pareigas žiurintis rimtai, nenuleidžiantis rankų! P.S (Anketa pildau antra kartą, nes mano manymu pirmoji liko nepastebėta).
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  pub 2

priimta.png

• 2

#6 OFFLINE   Tr1ck

Tr1ck

Public 2 Prižiūrėtojas

• 15 Pranešimai
1
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 1d 18h 17m 50s

25 rugsėjo 2017 - 09:26

Vardas: Tautvydas
CS 1.6 Žaidime nickas: TRICK
Steam community : 
http://steamcommunity.com/id/tr1ckftw
Amžius: 20 metų
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Tiksliai nepamenu, bet manau apie 2 - 3 metus.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu aktyvus, bendraujantis, nesikišantis į konfliktus žmogus. Taip pat esu buvęs prižiūrėtoju maždaug prieš metus, tačiau aktyvumas serveryje pradėjo mažėti ir atsisakiau šių prižiūrėtojo privilegijų.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Ne.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 2

priimta.png

• 2

#7 OFFLINE   DeEgis

DeEgis

Public 2/3 Prižiūrėtojas

• 3 Pranešimai
0
Neutralus
  • Praleido laiko: 19h 11s

03 gruodžio 2017 - 08:16

Vardas:Egidijus
CS 1.6 Žaidime nickas:SeX PacK
Steam community : 
http://steamcommunit...61197967724415/
Amžius:22
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:2-3 metai kazkur
Nes esu atsakingas, kulturingas, stipriu nervų, aktyvus, i savo pareigas žiurintis rimtai, nenuleidžiantis rankų! ir beto zaidziu tik s-cs servuose :)
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Ne
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 2 :)

priimta.png

• 3

#8 OFFLINE   Tabakėlis.

Tabakėlis.

Narys

• 41 Pranešimai
33
Bendraujantis
  • Praleido laiko: 1d 16h 18m 25s

08 gruodžio 2017 - 02:46

Anketa:

Vardas: Edgaras
CS 1.6 Žaidime nickas: Tabakėlis. 
Steam community : 
http://steamcommunity.com/id/Aliuks/
Amžius: 18
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Jau iš senu laiku tik buvau biški išvykės ir sugalvojau vėl pradėti Ir parodyti Serveriui ar Serverio Komandai kad Aš galiu ir mokų.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Manau Esu Patyrės nes daugelyje serveriu esu išbuves ilga laika Prižiūrėtojo Statuse Mažiausiai išbuvau 2 savaites nes teko išvykti o taip manau turiu Patirties šioje strytije.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Ne.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 3 serveri. Nes ten pradėjau žaist ir noriu ten toliau žaist.

priimta.png

• 1

#9 OFFLINE   fl.O`

fl.O`

Naujokas

• 1 Pranešimai
-2
Nekažką..
  • Praleido laiko: 15m 53s

17 gruodžio 2017 - 12:13

Vardas: Deividas
CS 1.6 Žaidime nickas: fl.O`
Steam community : 54150 STEAM_1:0:1873111961 0 01:51 34 0
Amžius: Beveik 20
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Na prieš kelis metus žaidžiau kituose projektuose, tad tiksliai nepamenu ar ateidavau čia tačiau užsukęs šiandien į serverį pagalvojau, kad būtų įdomu prižiūrėti jį.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Na manau visų pirmą amžius, ne 15 metų, tad atsakomybės netrūksta, dažnai turiu laisvo laiko, tad galėčiau daugiau laiko skirti cs, taipogi esu atsakingas ir kominikabilus, taip pat manau ir patirtis daro savo, nes esu prižiūrėjas keletą senų projektų ir jokių problemų nebuvo.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Atvirai pasakius neturiu, na nebent reklama, kuri nėrą įvardyta, bet ir tai čia neskaitau kaip gabumo, nes tai gali daryti kiekvienas.
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Na realiai man nėrą didelio skirtumo, manau čia jūs galbūt geriau žinote, kuriam serveriui trūkstą papildomo prižiūrėtojo, tad man tiks visuose serveriuose, išskyrus KNIFE 

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 18 sausio 2018 - 01:54
Neapsisprendęs.

• -2

#10 OFFLINE   monkis'

monkis'

Naujokas

• 1 Pranešimai
0
Neutralus
  • Praleido laiko: 12h 30m 9s

30 gruodžio 2017 - 12:16

Vardas:  Kristupas.
CS 1.6 Žaidime nickas:  Monkis
Steam community : 
http://steamcommunit...61198283433061/
Amžius:15 metų. Kaip ir parašyta reikalavimuose , nemetuose esmė ;)
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Pusantrų metų , su pertraukomis neilgomis.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):Tiesiog , esu labai aktyvus , sąžiningas žmogus , o tai yra svarbiausiai kai reikia kokiam žmogui pagalbos ir pnš.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Truputį montavimo.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Trečiąjį.

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo Ky.: 03 sausio 2018 - 04:23

• 0

#11 OFFLINE   pwnz

pwnz

Naujokas

• 8 Pranešimai
1
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 1d 2h 34m 10s

02 sausio 2018 - 06:41

Anketa:

Vardas: Mindaugas
CS 1.6 Žaidime nickas: pwnz
Steam community : http://steamcommunity.com/id/kuikepiz/
Amžius: 18 metų.
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Bijau pameluoti, bet jau senokai, o kiek laiko ištikrujų aš nežinau..
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):Tapti prižiūrėtojum aš turiu patirties, visgi ne pirmas ir ne antras kartas kai esu buvęs serverio prižiūrėtojum (kalbama apie kitus projektus), turiu tos vadovavimo gislelės ir mokėjimą elgtis komandoj. Visgi esu buvęs viename iš seniausių projektų užėmęs ,,PAGALBA” pareigas, kuriose išbuvau ~pusė metų, nes užsidarė projektas, taip pat buvęs ir tame pačiame projekte prižiūrėtojum, nes tvarkingai viską tikrindavau ir žiūrėdavau kitus žaidėjus. (jeigu reikės to projekto pavadinimo, parašyk į asmeninę žinutę), bet pasakysiu jog pas Tadą Grin... Manau, dėl tokių pareigų esu ir čia vertas būti prižiūrėtojum. Taip pat pasižymiu savo aktyvumu serveryje, nes dažnai jame rodausi jeigu nedirbu ar nebūnų šiaip kažkuom užsiėmęs.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Atvirai, moku kurti gražias forumo temas (t.y, skiltis), moku viską išsamiai kaip turi būti parašytą jog akį trauktų. Išsamus žmogus.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): public 3

atmesta.png

• 0

#12 OFFLINE   Matsooda

Matsooda

Naujokas

• 1 Pranešimai
2
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 10m

03 sausio 2018 - 06:33

Vardas:
CS 1.6 Žaidime nickas:*Claw//Matsooda*
Steam community : 
http://steamcommunit...61198121390601/
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:kadangi pypkje kiles is mazeikiu tai turbut nuo pat pirmo slimi serverio rodyto per lan :)
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):net nezinau nuo ko pradet istorija tokia ilga, esu ne vienam servery buves priziuretojas ir cia tapogi buvau , kol nesivaziavau dirbt y uzsieni , tai aisku nebezaidziau ir nebeturiu tokiu teisiu :) ir sjp per savu metus esu sukaupes nemaza patirties bagaza . moku elgtis su komandom ir sjp kad nuteist ar nubaust zaideja reikia turet ir pas save galvoj kazka , ir siaip kai buvau priziuretojas niekad neturejau nusiskundimu  :)

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): treciaji :)

priimta.png

• 2

#13 OFFLINE   Gr1Zl1S

Gr1Zl1S

Naujokas

• 1 Pranešimai
0
Neutralus
  • Praleido laiko: 43m 54s

03 sausio 2018 - 08:14

Sveiki visi!!!

Vardas:Albinas
CS 1.6 Žaidime nickas: Ezys o fourme kaip matotė
Steam community :http://steamcommunit...61198136179357/
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Nuo užpraitu metų apibendrintai tai jau 1,3m.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):Esu linksmu plaučiu žmogus kuris nori dalyvauti gerame projekte pastebeti kas netaip ir išklausyti žaidejus kas jiem blogai nutiko atsakyti į ju problemas padėti kiek imanoma serverije supažindinti na o jei atvirai tai esu išdykės projekto dalyvis todėl noriu buti užtikrintu slimiečiu :).
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Dėje neturiu jokiu sugėbejimu nesu talentas bet turiu laisvo laiko todėl meginu naujoves.
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Diablo na ir koki knife serveriuka :)

Balso Įrašas: https://vocaroo.com/i/s0FxmkK2Se9H

Ačiu už dėmesį.

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 18 sausio 2018 - 02:52
Nepagarbus elgesys serveryje.

• 0

#14 OFFLINE   Edgaras ^^

Edgaras ^^

Naujokas

• 9 Pranešimai
2
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 14h 20m 40s

04 sausio 2018 - 01:02

Anketa:

Vardas: Edgaras
CS 1.6 Žaidime nickas: fakken. /A/
Steam community : http://steamcommunit...561198396753415
Amžius: 17 metų
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Projekte esu nuo pačio pirmo slimi.lt serverio, tai yra labai senai, nes aš pradėjau žaisti cs, ir mano cs karjera ira iš slimi.lt projekto, tai čia būtų 4-5 metai atgal gal dar net ir ilgiau, paskui kai buvo dingęs, o kad atsirado šie serveriai aš nežinojau, taigi dbr pasiryžęs tęsti sename gerame projekte.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu tikrai patyręs šiose pareigose, ne vienus metus buvęs prižiūrėtoju kituose projektuose, ir man būti prižiūrėtoju labai patinka, patinka užsikrauti tokiais darbais, kaip serverių prižiūrėjimu, forumo moderavimu ir t.t. tikrai praversiu, ir esu tikrai labai aktyvus šioms pareigoms.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Nepykit, bet ne mano hobis tokie darbai, t.y. nenusimanau apie tokius darbus.
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): CS:GO trečią serverį.

atmesta.png

• 1

#15 OFFLINE   Edvinas

Edvinas

Naujokas

• 1 Pranešimai
0
Neutralus
  • Praleido laiko: 1h 22m 35s

11 sausio 2018 - 10:43

Vardas: Edvinas
CS 1.6 Žaidime nickas:Pranašas*Ovi
Steam community : 
http://steamcommunity.com/id/suplexas
Amžius: 16

Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: 2017-12-22
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu aktyvus playCounter csgo steam free vip serveryje  esu ipac draugiskas nebent mane sunervina bet taip nebus ir noriu isvalyti netinkamus zmonesi serverio.Ir turiu patirties ant priziuretojo.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):  photoshop kazkiek ir mysql dar java.

Kurį. Public serverį norėtum prižiūrėti: CS:GO 3 nes tik ten zaidziu .

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 21 sausio 2018 - 05:02
Trūksta Steam CS kliento.

• 0

#16 OFFLINE   BeAsT

BeAsT

Naujokas

• 17 Pranešimai
21
Kalbantis
  • Praleido laiko: 1d 6h 58m 46s

11 sausio 2018 - 02:12

Vardas: Ernestas.
CS 1.6 Žaidime nickas: BeAsT
Steam community : http://steamcommunit.../id/iHooligans/ šiuo metu neturiu steam paskyros, bet esu užpildęs anketa į steam gift'ą.
Amžius: 18 metis.
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Šiame projekte jau netoli pusmetis.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Manau, kad aš esu vertas šio statuso, kadangi žaidžiu gan nemaža laiką šiame serverį, esu mandagus pilietis, mokantis susikalbėti su kitos kalbos žmonėmis.Galiu drąsiai išreikšti savo - argumentuota, tvirta nuomonę, dažnai būnu su visais žmonėmis atviras. Niekada neieškau žodžių kišenėje, manau kas svarbiausia manyje - aš išlieku žmogumi gavęs kažkokias pareigas, kiti dažniausiai pamiršta kas yra ištiesu. Dar pora argumentu kodėl esu vertas tapti prižiūrėtojų, mokantis gaudyti žaidėjus naudojančias lengvasias programas, bei dar smulkesnius dalykėlius. Esu grafikos dizaineris tuo metu galėčiau pagelbėti jūms su gfx'ais, arba šiaip kokia nors grafika. 
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Esu Grafikos Dizaineris.
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  Playcounter

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo Mad: 14 gegužės 2018 - 03:21
Neaktyvus.

• 3

#17 OFFLINE   Arunis

Arunis

Public 2 Prižiūrėtojas

• 3 Pranešimai
2
Pradedantysis
  • LocationKlaipeda
  • Praleido laiko: 1d 7h 44m 52s

17 sausio 2018 - 09:52

Anketa:

Vardas: Arunas
CS 1.6 Žaidime nickas: BimmBamm
Steam community : 
http://steamcommunit...61198805346755/
Amžius: 21
Skype: ArunCe171 , siaip nenaudoju, bet prie reikalo galima parsisiust
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Keli metai, anksciau zaizdavau.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu jau buves priziuretojas cia, pries gerus pusantru metu, kiek maciau priziuretoju mazokai, todel pagalvojau, gal vel pabandyt isipaisyt i admin gretas :)
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Nelabai :D

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Antraji

priimta.png

• 2

#18 OFFLINE   Skittles

Skittles

RPG Prižiūrėtojas

• 85 Pranešimai
42
Bendraujantis
  • Praleido laiko: 10d 17h 55m 59s

18 sausio 2018 - 03:46

Vardas: Dovydas
CS 1.6 Žaidime nickas: Skittles
Steam community : 
http://steamcommunit...61198196277213/
Amžius: 18
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Treti metai jau eina kazkur, o gal net ir dar daugiau
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu labai kalbus, bendraujantis ir sutariu su tikrai dideliu skaicium zmoniu. Dar dabar kaip ir serveryje truksta priziuretoju, tai manau galeciau uzimti si posta. Manau mano nervavimasis nesutrugdys tam :), nes kai cia buvo uzdetas priziuretojas netycia, tai iskarto nervai nurimo :)
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Su photoshop siek tiek ir video montavimu

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 2

svarstoma.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 21 sausio 2018 - 04:51
Pabandyk pasitaisyti ir rodyti pavyzdį, galbūt pakeisime požiūrį į tave.

• 6

#19 OFFLINE   Krokodilas Gena

Krokodilas Gena

Naujokas

• 1 Pranešimai
0
Neutralus
  • Praleido laiko: 35m 23s

18 sausio 2018 - 03:48

Vardas: Jurgis
CS 1.6 Žaidime nickas: Krokodilas Gena
Steam community : steamcommunity.com/mandaliukas
Amžius:18

Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Nuo labai seniai :D, Detaliau tai dar tada kai buvo atidarytas pirma kartą "slimi.lt" projektas. Tai manyčiau nuo 2010m tiklsiai neprisimenu, bet kai dar buvo pagrindinis klanas "MsJ:.". Tai apie 7-8m su pertraukom projekto. Dabar taip pat sugrįžau prie projekto ir po mokyklos, gan dažnai vaidenuosi "cs:go playcounteri #3".

Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Nemanau, kad esu vertas, nes žaidejų su prašymais kaip matau yra tikrai nemažai tai tarp ju konkuruot ar galečiau, tikrai negaliu to pasakyt.

Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Cs serverių kurimas, Gfx piešimas, IPB/PHP/IPS varikliukų pilnas montavimas ir web paruošimas, HTML kodavimas, C++ kodavimas.
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? Playcounter Public #3, knife. Bet nesvarbu kurį. Svarbiausiai, kad atmosfera būtų serveryje gera tarp žaidėjų.

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo Mad: 19 gegužės 2018 - 02:36
Trūksta aktyvumo..

• 0

#20 OFFLINE   Man_Sian_Neidomu

Man_Sian_Neidomu

Naujokas

• 7 Pranešimai
3
Pradedantysis
  • LocationVilnius, Lithuania
  • Praleido laiko: 16h 49m 4s

23 sausio 2018 - 08:14

Vardas: Martynas
CS 1.6 Žaidime nickas: Man_Sian_Neidomu
Steam community :  
http://steamcommunit...561198275722630
Amžius: 25
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Neilgai, bet dauigau nei 3 mėnesius
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Kadangi nemažai laiko praleidžiu žaisdamas CSDM serveryje (kartais ir visą dieną su pertraukėlėmis) ir pastebejau, jog trūksta šiam serveriui prižiūrėtojų. Tiksliau man rodos, kad jų ten net nėra. Gebu priimti adekvačius sprendimus tam tikruose situacijuose. Yra teke būti prižiūrėtoju keliuose serveriuose.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Taip, šiek tiek PhotoShop'o programa, kažkada tekuo mokintis ties tuo.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  CSDM, nes mano akimis ten tikrai trūksta prižiūrėtojų ir lošiu tik šiame serveryje.

svarstoma.png

• 0

0 vartotojai(-ų) peržiūri šį forumą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Ši tema buvo peržiūrėta 638 vartotojų