Peršokti prie turinio

• Slimi Counter Strike 1.6 serveriai kuriuose galima kaupti laika ir atsiimti S.VIP privilegijas!

IP: cs.aztec.lt Klasikinis serveris
    IP: knf.slimi.lt Knife serveris
    IP: cs.aztec.lt:27016 CSDM serveris
    Norint sužinoti kiek esi pražaidęs laiko serveryje rašyk /manolaikas
    Atsiimti savo privilegijas ir pasižiūrėti kiek laiko esi pražaidęs Čia (sistema pražaista laiką saugo ant IP)

Nuotrauka
* * * * * 8 Balsai

S-CS.LT - Public Serverių prižiūrėtojų rinkimai

• Please log in to reply
44 atsakymai į šią temą

#1 OFFLINE   mafke

mafke

Serverių Pagr.Administracija

• 132 Pranešimai
77
Iškalbingas
  • LocationBerlin, Germany
  • Praleido laiko: 66d 10h 29m 32s

03 liepos 2016 - 11:01

Nuolat ieškome naujų patikimų Public serverių prižiūrėtojų prisijungti į mūsų komandą, kurie turi patirties iš kitų projektų ir netektų patirti nusivylimų laikui bėgant. Vieni išeina, kiti ateina, todėl vietų pastoviai turime protingiems pretendentams. Apačioje pateikti reikalavimai, privalumai ir anketa, kurią galite pildyti.

Reikalavimai:

1. Nuo 16 metų (iš patirties galime teigti, kad jaunesniųjų pusė nėra pasirodžiusi mūsų komandoje pakankamai gerai. Žinoma, galimos ir išimtys ypatingiems variantams)
2. Būti komunikabiliam
3. Būti mandagiam tiek su serverio žaidėjais, tiek su pačia Administracijos/Prižiūrėtojų komanda
4. Pareigos, atsakingumo ir teisingumo jausmas
5. Draugiškumas
6. Turėti Skype programą.
7. Turėti Steam CS klientą (išimtis žinomiems ir patikimiems žaidėjams)
8. Turite turėti švarią banų istoriją

Nekreipsime dėmesio į ant greičio užpildytas anketas. Jei negalite pasistengti tai net nesistenkite, nes iš karto būsite atmestas be jokių pasitaisymų!!!

Privilegijos:

Gausite privilegijas, su kuriomis galėsite lengvai nubausti nusižengėlius. Kol būsite aktyvus ir protingas, tol turėsite Prižiūrėtojo statusą.
Didelį pasitikėjimą nuo administracijos, bei lengvesnį susisiekimą.

Jei tikrai to norite ir esate pasiryžęs tapti rimtu www.S-CS.lt Prižiūrėtoju, jūs gausite užpildyti žemiau pateiktą anketą ir parašyti šitoje temoje.

SVARBU - nekreipsime dėmesio į paprastai ir ant greičio užpildytas anketas!
Jei esi naujokas ir dar nežaidei serveryje bent mėnesį, anketos NEPILDYK!

Anketa:

Vardas:
CS 1.6 Žaidime nickas:
Steam community : 
Amžius:
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 

• 13

#2 OFFLINE   SeipSau

SeipSau

Public 2,3 Pagr.Administratorius

• 16 Pranešimai
2
Pradedantysis
  • LocationKaunas
  • Praleido laiko: 20d 23h 45m 37s

08 liepos 2016 - 07:50

Vardas: Giedrius
CS 1.6 Žaidime nickas: SeipSau
Steam'as/NonSteam'as (Steam community ID): 
http://steamcommunity.com/profiles/76561197996231192/
Amžius: 21
Nuo kada esate 
www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Tikslios datos tikrai nepasakysiu, buvo pertrauku tame laikotarpyje, bet jau bus tikrai kaip pusantru metu virs.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Su visais zaidejais elgiuosi taip pat, t.y draugiskai, stengiuos ieskoti visada kazkokiu ideju serveriui (paciam gerokai smagiau zaisti kur kuo daugiau idomybiu ir viskas graziai subalansuota.). Su taisyklemis susipazines, galiu pasiulyti daugiamete patirti tokioje srityje, su privilegijomis ivairiausiuose projektuose esu buves 5 metai+. Pats nepasakyciau kad zaidziu prastai, tai jeigu uzmatai koki koduka tai labai greitai atskiri. I serveri prisijungiu daugmaz kiekdiena diena (buna kokia, kai tikrai nera kada). Visada po darbu arba pries darbus. Ir istikro kaip yra nezinau, gal tiesiog prasilenkiame, bet priziuretoja koki pamatyti serveryje yra reta atrakcija, del to pildau anketa :)
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Kazkada labai senai mokejau elgtis su php, mysql, bet jau labai senai teko tai daryti, tai zinios daugmaz pradingusios.

priimta.png

• 0

#3 OFFLINE   Paradox

Paradox

Public 2 Prižiūrėtojas

• 5 Pranešimai
5
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 6d 20h 4m 57s

14 gruodžio 2016 - 07:54

Vardas: Rostis

CS 1.6 Žaidime nickas: Paradox*

Steam'as/NonSteam'as (Steam community ID):http://steamcommunit...61198087725350/
Amžius: 22

Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Zaidziau su tarpais, bet bus apie 3-4 menesus

Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Manau visi nori tvarkos serveri ir stengsios ja prizureti, esu pakankamai draugiskas dauguma zaideju jau pazystu, o kekviena karta rasyti kam nors nusibuosta ne visi atsako o zmones iseina i spec arba is servo del toku zmonu kurie zaidzia ne pagal taisykles.

Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): moku naudotis Photoshop kitais ne labai

priimta.png

• 5

#4 OFFLINE   r3ko

r3ko

Public 2 Prižiūrėtojas

• 12 Pranešimai
10
Kalbantis
  • LocationVilnius
  • Praleido laiko: 9d 9h 22m 37s

02 liepos 2017 - 06:39

Anketa:

Vardas:Tadas
CS 1.6 Žaidime nickas:r3ko
Steam community : 
https://steamcommuni...561198023807351
Amžius:17 metų
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:Jau apytiksliai  3 mėnesius  ir prieš tai žaidžiau bet gan senai kai neturejau steam paskyros.
Nes aš esu tas žmogus kuris neabejingas ir galiu padėti žaidėjams jų suteiktais klausimais,bet neskirstau žmonių į grupes,ten pvz: Priešas,draugas ir pns.Man visi yra lygus ir skaitausi su visais kaip su draugais.Norėčiau prižiūrėtojo darbo,nes kaip ir minėjau,šitas serveris yra mano mėgstamiausias ir norėčiau kad jis būtų pilnas ir kad visi jame žaistu ramiai,o ne prasivardžiuotu ir naudotu palengvintas programas,ir esu tikrai gan aktyvus tikrai daug laiko praleidžiu jūsų serveryje ir tai mano didelis pliusas mano manymui.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Šiek tiek montavimo .
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Public 2

priimta.png

• 2

#5 OFFLINE   Belekas

Belekas

Public 2 Prižiūrėtojas

• 15 Pranešimai
7
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 22h 32m 47s

03 rugsėjo 2017 - 07:26

Vardas: Arminas
CS 1.6 Žaidime nickas: Belekas-Belekaip-Belekur
Steam community :  
http://steamcommunit...61198106747756/
Amžius: 22m
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: 2016-09
Nes esu atsakingas, kulturingas, turintis patriries cs žaidime, žinantis visas taisykles bei komandas, aktyvus, i savo pareigas žiurintis rimtai, nenuleidžiantis rankų! P.S (Anketa pildau antra kartą, nes mano manymu pirmoji liko nepastebėta).
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  pub 2

priimta.png

• 2

#6 OFFLINE   Tr1ck

Tr1ck

Public 2 Prižiūrėtojas

• 15 Pranešimai
2
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 1d 12h 42m 53s

25 rugsėjo 2017 - 09:26

Vardas: Tautvydas
CS 1.6 Žaidime nickas: TRICK
Steam community : 
http://steamcommunity.com/id/tr1ckftw
Amžius: 20 metų
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Tiksliai nepamenu, bet manau apie 2 - 3 metus.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu aktyvus, bendraujantis, nesikišantis į konfliktus žmogus. Taip pat esu buvęs prižiūrėtoju maždaug prieš metus, tačiau aktyvumas serveryje pradėjo mažėti ir atsisakiau šių prižiūrėtojo privilegijų.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Ne.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 2

priimta.png

• 2

#7 OFFLINE   DeEgis

DeEgis

Public 2/3 Prižiūrėtojas

• 2 Pranešimai
0
Neutralus
  • Praleido laiko: 18h 52m 38s

03 gruodžio 2017 - 08:16

Vardas:Egidijus
CS 1.6 Žaidime nickas:SeX PacK
Steam community : 
http://steamcommunit...61197967724415/
Amžius:22
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:2-3 metai kazkur
Nes esu atsakingas, kulturingas, stipriu nervų, aktyvus, i savo pareigas žiurintis rimtai, nenuleidžiantis rankų! ir beto zaidziu tik s-cs servuose :)
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Ne
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 2 :)

priimta.png

• 3

#8 OFFLINE   Tabakėlis.

Tabakėlis.

Public 3 Prižiūrėtojas

• 26 Pranešimai
12
Kalbantis
  • Praleido laiko: 1d 5h 33m 31s

08 gruodžio 2017 - 02:46

Anketa:

Vardas: Edgaras
CS 1.6 Žaidime nickas: Tabakėlis. 
Steam community : 
http://steamcommunity.com/id/Aliuks/
Amžius: 18
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Jau iš senu laiku tik buvau biški išvykės ir sugalvojau vėl pradėti Ir parodyti Serveriui ar Serverio Komandai kad Aš galiu ir mokų.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Manau Esu Patyrės nes daugelyje serveriu esu išbuves ilga laika Prižiūrėtojo Statuse Mažiausiai išbuvau 2 savaites nes teko išvykti o taip manau turiu Patirties šioje strytije.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Ne.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 3 serveri. Nes ten pradėjau žaist ir noriu ten toliau žaist.

priimta.png

• 0

#9 OFFLINE   aimplayer

aimplayer

Naujokas

• 3 Pranešimai
2
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 1h 13m 34s

16 gruodžio 2017 - 08:51

Vardas: Renatas
CS 1.6 Žaidime nickas: AIMPLAYER
Steam community :  
http://steamcommunit...m/id/artemak47/

1160 STEAM_0:0:218040009   0 02:22   42    0
Amžius: 18
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Na neseniai, gal kokie jau 3menesiai, nes žaisdavau only mix, bet radau šį serverį, įsinorėjau ir csgo moda pažaisti.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Na, manau esu gan aktyvus žaidėjas, tai manau galėčiau ir prisidėti, mėgstu padėti žaidėjams jei jiems iškyla kokių tai nors klausimų ar neaiškumų.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Nelabai, nes nenaudoju tokių programų, kartais tik photoshopa.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 3 arena.

svarstoma.png

• 1

#10 OFFLINE   fl.O`

fl.O`

Naujokas

• 1 Pranešimai
-2
Nekažką..
  • Praleido laiko: 15m 53s

17 gruodžio 2017 - 12:13

Vardas: Deividas
CS 1.6 Žaidime nickas: fl.O`
Steam community : 54150 STEAM_1:0:1873111961 0 01:51 34 0
Amžius: Beveik 20
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Na prieš kelis metus žaidžiau kituose projektuose, tad tiksliai nepamenu ar ateidavau čia tačiau užsukęs šiandien į serverį pagalvojau, kad būtų įdomu prižiūrėti jį.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Na manau visų pirmą amžius, ne 15 metų, tad atsakomybės netrūksta, dažnai turiu laisvo laiko, tad galėčiau daugiau laiko skirti cs, taipogi esu atsakingas ir kominikabilus, taip pat manau ir patirtis daro savo, nes esu prižiūrėjas keletą senų projektų ir jokių problemų nebuvo.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Atvirai pasakius neturiu, na nebent reklama, kuri nėrą įvardyta, bet ir tai čia neskaitau kaip gabumo, nes tai gali daryti kiekvienas.
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Na realiai man nėrą didelio skirtumo, manau čia jūs galbūt geriau žinote, kuriam serveriui trūkstą papildomo prižiūrėtojo, tad man tiks visuose serveriuose, išskyrus KNIFE 

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 18 sausio 2018 - 01:54
Neapsisprendęs.

• -2

#11 OFFLINE   Jointas

Jointas

Naujokas

• 1 Pranešimai
1
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 49m 24s

17 gruodžio 2017 - 10:38

Vardas: Žakas
CS 1.6 Žaidime nickas: Jointas
Steam community : 
http://steamcommunit...61197987884358/
Amžius: 14 metų.
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Savaitę.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Na, kai kurie nori prižiūrėtojo dėl prefixo ir jų privilegijų, tačiau net nežino kokiuose situacijose jie gali atsidurti ir kaip į jas reaguoti. Aš asmeniškai mėgstu prižiūrėti tvarką, atsakyti į protingus žaidėjų užduodamus klausimus, be abejo mėgstu gražų žaidimą, t.y. be jokių sukčiavimų. Moku naudotis amx komandomis, bei patirties.  
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Gaila, bet ne :/.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 2 public serverį.

atmesta.png

• 1

#12 OFFLINE   Shadow

Shadow

Naujokas

• 2 Pranešimai
-2
Nekažką..
  • Praleido laiko: 25m 14s

24 gruodžio 2017 - 10:54

Vardas: Armandas

Amzius: 15 metu

Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:   1-2 Menesiai 

Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Nes serveryje dazniausiai kiek ateinu matau dauguma zaideju nesilaikanciu taisykliu ir as esu visada aktyvus tai as tam ir cia. Labiausiai noreciau priziureti tik vieninteli serveri - Knife. As ji priziureti noriu nes jis yra mano megstamiausias ir as daznai matau zaidejus nesilaikancius taisykliu kaip ir sakiau..

Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):  Moku juokingai bei nurodytai kaip sako (editint) video na kiek cia ir viskas 

Steam'as/NonSteam'as (Steam community ID) http://steamcommunit...61198102078526/

CS 1.6 Žaidime nickas: Shadow, LkF# Shadow (ivairiai  bet dazniausiai Shadow)

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  As ne public noreciau priziureti, as noreciau priziureti TIK knife servery

svarstoma.png

• -2

#13 OFFLINE   Лимка.*

Лимка.*

Naujokas

• 5 Pranešimai
1
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 3h 38m 31s

26 gruodžio 2017 - 12:52

Vardas: Sandra.
                                                                       CS 1.6 Žaidime nickas: Лимка*
                                                                            Steam community :  
http://steamcommunit...61198401354751/
                                                                                               Amžius: 20.
                                                                                              Miestas: Vilnius.
                                                                                                Skype: hestle.
                                Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Apie menesi su 2 sav.
                        Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Todėl kad man patinka šitas serveris, visad atsiranda žaideju kurie naudoja čytus, nusižengia taisyklems, o šiaip esu daug projektu kur buvus kiek savininkė kiek prižiurėtoja. O šiaip patinku žmonėms, lengvai randu bendra kalba.
 Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Moku su PhotoShop, video montuot.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Public. 

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo Ky.: 03 sausio 2018 - 04:22

• -2

Лимка.* gavo įspėjimą už šį postą by simple: Duplikuotas temų postinimas. Draudžiama rašyti kelis kartus iš eilės toje pačioje temoje ar kurti tas pačias temas. Jei pamiršote kažką pridėti ar suklydote kažką rašydami savo temoje, naudokitės temos ar komentaro redagavimo funkcija.

#14 OFFLINE   Winston ; `

Winston ; `

Naujokas

• 1 Pranešimai
0
Neutralus
  • Praleido laiko: 1h 32m 34s

29 gruodžio 2017 - 03:10

Vardas: Eitvydas
CS 1.6 Žaidime nickas: Winston ;`
Steam community : 
Amžius: 17

​Nuolatos zaidziu jusu serveriuose ir matau vaikus kurie per mic kalbedami trukdo kitiems zaidejams tada prasideda zaideju izeidinejimas, uzgauliojimas. Esu labai aktyvus, nors ir nesu priziuretojas bandau palaikyti tvarka kad maziau butu izeidinejimu. Esu pasiruoses priziureti serveri. Aciu

atmesta.png

• 0

#15 OFFLINE   monkis'

monkis'

Naujokas

• 1 Pranešimai
0
Neutralus
  • Praleido laiko: 12h 30m 9s

30 gruodžio 2017 - 12:16

Vardas:  Kristupas.
CS 1.6 Žaidime nickas:  Monkis
Steam community : 
http://steamcommunit...61198283433061/
Amžius:15 metų. Kaip ir parašyta reikalavimuose , nemetuose esmė ;)
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Pusantrų metų , su pertraukomis neilgomis.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):Tiesiog , esu labai aktyvus , sąžiningas žmogus , o tai yra svarbiausiai kai reikia kokiam žmogui pagalbos ir pnš.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Truputį montavimo.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Trečiąjį.

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo Ky.: 03 sausio 2018 - 04:23

• 0

#16 OFFLINE   pwnz

pwnz

Naujokas

• 8 Pranešimai
1
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 1d 2h 23m 23s

02 sausio 2018 - 06:41

Anketa:

Vardas: Mindaugas
CS 1.6 Žaidime nickas: pwnz
Steam community : http://steamcommunity.com/id/kuikepiz/
Amžius: 18 metų.
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Bijau pameluoti, bet jau senokai, o kiek laiko ištikrujų aš nežinau..
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):Tapti prižiūrėtojum aš turiu patirties, visgi ne pirmas ir ne antras kartas kai esu buvęs serverio prižiūrėtojum (kalbama apie kitus projektus), turiu tos vadovavimo gislelės ir mokėjimą elgtis komandoj. Visgi esu buvęs viename iš seniausių projektų užėmęs ,,PAGALBA” pareigas, kuriose išbuvau ~pusė metų, nes užsidarė projektas, taip pat buvęs ir tame pačiame projekte prižiūrėtojum, nes tvarkingai viską tikrindavau ir žiūrėdavau kitus žaidėjus. (jeigu reikės to projekto pavadinimo, parašyk į asmeninę žinutę), bet pasakysiu jog pas Tadą Grin... Manau, dėl tokių pareigų esu ir čia vertas būti prižiūrėtojum. Taip pat pasižymiu savo aktyvumu serveryje, nes dažnai jame rodausi jeigu nedirbu ar nebūnų šiaip kažkuom užsiėmęs.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Atvirai, moku kurti gražias forumo temas (t.y, skiltis), moku viską išsamiai kaip turi būti parašytą jog akį trauktų. Išsamus žmogus.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): public 3

atmesta.png

• 0

#17 OFFLINE   Matsooda

Matsooda

Naujokas

• 1 Pranešimai
1
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 9m 45s

03 sausio 2018 - 06:33

Vardas:
CS 1.6 Žaidime nickas:*Claw//Matsooda*
Steam community : 
http://steamcommunit...61198121390601/
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:kadangi pypkje kiles is mazeikiu tai turbut nuo pat pirmo slimi serverio rodyto per lan :)
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):net nezinau nuo ko pradet istorija tokia ilga, esu ne vienam servery buves priziuretojas ir cia tapogi buvau , kol nesivaziavau dirbt y uzsieni , tai aisku nebezaidziau ir nebeturiu tokiu teisiu :) ir sjp per savu metus esu sukaupes nemaza patirties bagaza . moku elgtis su komandom ir sjp kad nuteist ar nubaust zaideja reikia turet ir pas save galvoj kazka , ir siaip kai buvau priziuretojas niekad neturejau nusiskundimu  :)

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): treciaji :)

priimta.png

Šį pranešimą redagavo Mad: 02 vasario 2018 - 07:53

• 1

#18 OFFLINE   Gr1Zl1S

Gr1Zl1S

Naujokas

• 1 Pranešimai
0
Neutralus
  • Praleido laiko: 43m 54s

03 sausio 2018 - 08:14

Sveiki visi!!!

Vardas:Albinas
CS 1.6 Žaidime nickas: Ezys o fourme kaip matotė
Steam community :http://steamcommunit...61198136179357/
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Nuo užpraitu metų apibendrintai tai jau 1,3m.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):Esu linksmu plaučiu žmogus kuris nori dalyvauti gerame projekte pastebeti kas netaip ir išklausyti žaidejus kas jiem blogai nutiko atsakyti į ju problemas padėti kiek imanoma serverije supažindinti na o jei atvirai tai esu išdykės projekto dalyvis todėl noriu buti užtikrintu slimiečiu :).
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Dėje neturiu jokiu sugėbejimu nesu talentas bet turiu laisvo laiko todėl meginu naujoves.
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Diablo na ir koki knife serveriuka :)

Balso Įrašas: https://vocaroo.com/i/s0FxmkK2Se9H

Ačiu už dėmesį.

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 18 sausio 2018 - 02:52
Nepagarbus elgesys serveryje.

• 0

#19 OFFLINE   Edgaras ^^

Edgaras ^^

Naujokas

• 9 Pranešimai
2
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 14h 20m 40s

04 sausio 2018 - 01:02

Anketa:

Vardas: Edgaras
CS 1.6 Žaidime nickas: fakken. /A/
Steam community : http://steamcommunit...561198396753415
Amžius: 17 metų
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Projekte esu nuo pačio pirmo slimi.lt serverio, tai yra labai senai, nes aš pradėjau žaisti cs, ir mano cs karjera ira iš slimi.lt projekto, tai čia būtų 4-5 metai atgal gal dar net ir ilgiau, paskui kai buvo dingęs, o kad atsirado šie serveriai aš nežinojau, taigi dbr pasiryžęs tęsti sename gerame projekte.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu tikrai patyręs šiose pareigose, ne vienus metus buvęs prižiūrėtoju kituose projektuose, ir man būti prižiūrėtoju labai patinka, patinka užsikrauti tokiais darbais, kaip serverių prižiūrėjimu, forumo moderavimu ir t.t. tikrai praversiu, ir esu tikrai labai aktyvus šioms pareigoms.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Nepykit, bet ne mano hobis tokie darbai, t.y. nenusimanau apie tokius darbus.
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): CS:GO trečią serverį.

atmesta.png

• 1

#20 OFFLINE   Edvinas

Edvinas

Naujokas

• 1 Pranešimai
0
Neutralus
  • Praleido laiko: 1h 22m 35s

11 sausio 2018 - 10:43

Vardas: Edvinas
CS 1.6 Žaidime nickas:Pranašas*Ovi
Steam community : 
http://steamcommunity.com/id/suplexas
Amžius: 16

Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: 2017-12-22
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu aktyvus playCounter csgo steam free vip serveryje  esu ipac draugiskas nebent mane sunervina bet taip nebus ir noriu isvalyti netinkamus zmonesi serverio.Ir turiu patirties ant priziuretojo.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):  photoshop kazkiek ir mysql dar java.

Kurį. Public serverį norėtum prižiūrėti: CS:GO 3 nes tik ten zaidziu .

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 21 sausio 2018 - 05:02
Trūksta Steam CS kliento.

• 0

0 vartotojai(-ų) peržiūri šį forumą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Ši tema buvo peržiūrėta 592 vartotojų