Peršokti prie turinio

• Slimi Counter Strike 1.6 serveriai kuriuose galima kaupti laika ir atsiimti S.VIP privilegijas!

IP: pubg.slimi.lt PUBG MOD
    IP: spec.slimi.lt TRAINING Only HeadShot
    IP: az.slimi.lt:27016 CSDM serveris
    Norint sužinoti kiek esi pražaidęs laiko serveryje rašyk /manolaikas
    Atsiimti savo privilegijas ir pasižiūrėti kiek laiko esi pražaidęs Čia (sistema pražaista laiką saugo ant IP)

Nuotrauka
* * * * * 9 Balsai

S-CS.LT - Public Serverių prižiūrėtojų rinkimai

• Please log in to reply
23 atsakymai į šią temą

#1 OFFLINE   mafke

mafke

Visko Karalius

• 150 Pranešimai
154
Gerbiamas
  • LocationLondon
  • Praleido laiko: 81d 1h 42m 10s

03 liepos 2016 - 11:01

Nuolat ieškome naujų patikimų serverių prižiūrėtojų prisijungti į mūsų komandą, kurie turi patirties iš kitų projektų ir netektų patirti nusivylimų laikui bėgant. Vieni išeina, kiti ateina, todėl vietų pastoviai turime protingiems pretendentams. Apačioje pateikti reikalavimai, privalumai ir anketa, kurią galite pildyti.

Reikalavimai:

1. Nuo 16 metų (iš patirties galime teigti, kad jaunesniųjų pusė nėra pasirodžiusi mūsų komandoje pakankamai gerai. Žinoma, galimos ir išimtys ypatingiems variantams)
2. Būti komunikabiliam, nebijoti mikrafono
3. Būti mandagiam tiek su serverio žaidėjais, tiek su pačia Administracijos/Prižiūrėtojų komanda
4. Pareigos, atsakingumo ir teisingumo jausmas, gebėjimas suprasti situaciją kitu kampu, nesikliauti žodis į žodį kas parašyta taisyklėse
5. Draugiškumas
6. Turėti Skype, Discord susisiekimo programas
7. Turėti švarų Steam CS klientą
8. Turite turėti švarią banų istoriją

Nekreipsime dėmesio į ant greičio užpildytas anketas. Jei negalite pasistengti tai net nesistenkite, nes iš karto būsite atmestas be jokių pasitaisymų!!!

Privilegijos:

Gausite privilegijas, su kuriomis galėsite lengvai nubausti nusižengėlius. Kol būsite aktyvus ir protingas, tol turėsite Prižiūrėtojo statusą.
Didelį pasitikėjimą nuo administracijos, bei lengvesnį susisiekimą.

Jei tikrai to norite ir esate pasiryžęs tapti rimtu www.S-CS.lt Prižiūrėtoju, jūs gausite užpildyti žemiau pateiktą anketą ir parašyti šitoje temoje.

SVARBU - nekreipsime dėmesio į paprastai ir ant greičio užpildytas anketas!
Jei esi naujokas ir dar nežaidei serveryje bent puse metų be pertraukų, anketos NEPILDYK!

Anketa:

Vardas:
CS 1.6 Žaidime nickas:
Steam community : 
Amžius:
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):

Kurį serverį norėtum prižiūrėti: CSGO1/2/3, CSDM, RPG, BloodHunt, Catchmod, Swarm, PubG? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 

• 16

#2 OFFLINE   SeipSau

SeipSau

Public 2,3 Pagr.Administratorius

• 16 Pranešimai
2
Pradedantysis
  • LocationKaunas
  • Praleido laiko: 22d 14h 11m 40s

08 liepos 2016 - 07:50

Vardas: Giedrius
CS 1.6 Žaidime nickas: SeipSau
Steam'as/NonSteam'as (Steam community ID): 
http://steamcommunity.com/profiles/76561197996231192/
Amžius: 21
Nuo kada esate 
www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Tikslios datos tikrai nepasakysiu, buvo pertrauku tame laikotarpyje, bet jau bus tikrai kaip pusantru metu virs.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Su visais zaidejais elgiuosi taip pat, t.y draugiskai, stengiuos ieskoti visada kazkokiu ideju serveriui (paciam gerokai smagiau zaisti kur kuo daugiau idomybiu ir viskas graziai subalansuota.). Su taisyklemis susipazines, galiu pasiulyti daugiamete patirti tokioje srityje, su privilegijomis ivairiausiuose projektuose esu buves 5 metai+. Pats nepasakyciau kad zaidziu prastai, tai jeigu uzmatai koki koduka tai labai greitai atskiri. I serveri prisijungiu daugmaz kiekdiena diena (buna kokia, kai tikrai nera kada). Visada po darbu arba pries darbus. Ir istikro kaip yra nezinau, gal tiesiog prasilenkiame, bet priziuretoja koki pamatyti serveryje yra reta atrakcija, del to pildau anketa :)
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Kazkada labai senai mokejau elgtis su php, mysql, bet jau labai senai teko tai daryti, tai zinios daugmaz pradingusios.

priimta.png

• 0

#3 OFFLINE   r3ko

r3ko

Public 2 Prižiūrėtojas

• 15 Pranešimai
13
Kalbantis
  • LocationVilnius
  • Praleido laiko: 15d 18m 14s

02 liepos 2017 - 06:39

Anketa:

Vardas:Tadas
CS 1.6 Žaidime nickas:r3ko
Steam community : 
https://steamcommuni...561198023807351
Amžius:17 metų
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:Jau apytiksliai  3 mėnesius  ir prieš tai žaidžiau bet gan senai kai neturejau steam paskyros.
Nes aš esu tas žmogus kuris neabejingas ir galiu padėti žaidėjams jų suteiktais klausimais,bet neskirstau žmonių į grupes,ten pvz: Priešas,draugas ir pns.Man visi yra lygus ir skaitausi su visais kaip su draugais.Norėčiau prižiūrėtojo darbo,nes kaip ir minėjau,šitas serveris yra mano mėgstamiausias ir norėčiau kad jis būtų pilnas ir kad visi jame žaistu ramiai,o ne prasivardžiuotu ir naudotu palengvintas programas,ir esu tikrai gan aktyvus tikrai daug laiko praleidžiu jūsų serveryje ir tai mano didelis pliusas mano manymui.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Šiek tiek montavimo .
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Public 2

priimta.png

• 3

#4 OFFLINE   DeEgis

DeEgis

Narys

• 3 Pranešimai
1
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 19h 18s

03 gruodžio 2017 - 08:16

Vardas:Egidijus
CS 1.6 Žaidime nickas:SeX PacK
Steam community : 
http://steamcommunit...61197967724415/
Amžius:22
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:2-3 metai kazkur
Nes esu atsakingas, kulturingas, stipriu nervų, aktyvus, i savo pareigas žiurintis rimtai, nenuleidžiantis rankų! ir beto zaidziu tik s-cs servuose :)
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Ne
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 2 :)

priimta.png

• 4

#5 OFFLINE   sTr.

sTr.

Public 2 Prižiūrėtojas

• 19 Pranešimai
11
Kalbantis
  • Praleido laiko: 8d 1h 8m 6s

26 sausio 2018 - 01:33

Vardas: Gintas
CS 1.6 Žaidime nickas: sTr.
Steam community : http://steamcommunit...61198399112969/
Amžius: 24
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Maždaug apie metus.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Gerai sutariu su žaidėjais, bendraujantis žmogus.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Photoshop ir Illustrator moku pagrindus, gal kiek daugiau. Video montavimas kadaise montavau, reiktų stipriai prisimint. Programavimas, tai tik elementarius kodus pasikoreguoju google pagalba.
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 2

priimta.png

• 0

#6 OFFLINE   No.17

No.17

Public 1 Prižiūrėtojas

• 72 Pranešimai
32
Bendraujantis
  • LocationLietuva - Vilnius
  • Praleido laiko: 3d 11h 47m 50s

22 vasario 2018 - 05:34

Vardas: Aurimas
CS 1.6 Žaidime nickas: No.17
Steam community :
http://steamcommunit...d/No17Riperino/
Amžius: 21
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Tai yra nuo 2018.02.06 - Žiema
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu buvęs keturius kartus prižiūrėtojų skirtinguose projektuose, žinau visas "AMX" komandas ir žinau kaip su jomis elgtis ir jas naudoti. Su serverio taisyklėm susipažinęs ir perskaitęs. Labai dažnai prisijungęs serveryje būnu, labiau šaudau/žaidžiu negu sedžiu
"Spectators" . Be to esu draugiškas, bendrajauntis, nuoširdus, komunikabilus ir žodžio laikantis žmogus bei niekados neatsuku nugaros ir padėdu kiekvienam žmogui.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Kai turiu laiko arba kai neturiu ką veikti užsiėmu video montavimu. Photoshopinau jau gan seniai , gal prieš 4-5 metus, na jei reikėtu padaryčiau ką nors, pasistenkčiau iš paskutiniųjų.
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 1 CS:GO serverį

priimta.png

• 2

#7 OFFLINE   Juracka

Juracka

Moderatorius

• 138 Pranešimai
50
Iškalbingas
  • Praleido laiko: 3d 14h 21m 56s

11 kovo 2018 - 08:54

Vardas: Mantas
CS 1.6 Žaidime nickas: Juracka
Steam community :
Amžius: 18
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Nuo specuru laiku.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu buvęs ir įgavau patirties, tik vat darydavau klaidų iš kurių pasimokiau ir manau esu vertas dar vieno šanso.

kalbant apie aktyvumą buvau dingęs nes mėnėsi ligoninėi praleidau ir vėl grįžau į projekta.
pasitraukdamas iš pareigų minėjau , kad yra šiokiu tokiu problemu pas mane tai vat tos problemos išsisprende ir meginu laimė vėl.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): esu bandęs su logo creator cs spray logo kurti ir taip su photoshop galiu pakoreguoti foto .

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): public 2, jeigu manot jog antram įgūdžiu galiu prie public 3 grįžti.

priimta.png

• 5

#8 OFFLINE   FazGod

FazGod

Public 1 Prižiūrėtojas

• 18 Pranešimai
13
Kalbantis
  • Praleido laiko: 1d 1h 32m 55s

05 gegužės 2018 - 05:55

Vardas: Danielius
CS 1.6 Žaidime nickas: s`Kills.^^FazGod
Steam community : http://steamcommunit...61197988481835/
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Nuo 2016 metų liepos mėn. su pertraukom.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu susipažinęs su visom taisyklem projekto, esu aktyvus žaidėjas, padėdu žaidėjams su problemomis, tarkim pačio žaidimo, jeigu reikia būnų griežtas, nusiteikęs prižiūrėti projekta kasdiena, komunikabilus, buvau prižiūrėtojas vienam iš senų counter-strike projektų, pareigų laikausi griežtai.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Photoshop'as.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  Public 1.

priimta.png

• 3

#9 OFFLINE   Zet

Zet

Public 2 Prižiūrėtojas

• 9 Pranešimai
11
Kalbantis
  • Praleido laiko: 7d 22h 54m 1s

23 gegužės 2018 - 05:01

Gera diena. 

Anketa:

Vardas:              Gediminas

Nick'as žaidime :       zet.

Steam:  https://steamcommuni...561198004031285

Amžius:   33

Skype: Neturiu, tačiau prireikus gali atsirasti. Šiaip,be problemu su manimi gali susisiekti per steam ar Discord.

Nuo kada s-cs.lt projekte esi:  Apie pusmeti.

Kodėl manai, kad esi vertas tapti prižiūrėtoju:  Nes žinau prižiūrėtojų vietą ir pareigas. Jei reik patikimo pastiprinimo šioje srityje, prašom.

Dėl sugebėjimų su PC: Kažkada esu daręs modelius žmogeliukams cs 1.6 serveriams. Su programavimu nekas. Photoshop be problemu.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 2 (91.211.245.73:27015)

Pagarbiai Gedas.

priimta.png

• 3

#10 OFFLINE   Spek Kas?

Spek Kas?

Naujokas

• 3 Pranešimai
2
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 20h 31m 21s

06 liepos 2018 - 03:20

Vardas: Zenka
CS 1.6 Žaidime nickas: Spek Kas?
Steam community : 
https://steamcommunity.com/id/ZnKa/
Amžius:30
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Nelabai ir pamenu bet jau tikrai kokie 3menesiai tra
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu draugiskas linksmas bei moku palaikyt tvarka serverij,nes esu buves ne tik priziuretoju,tik ne sitam projekte...
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Nelabai :D

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  2serverij,jame pradejau lost jame ir losiu...

priimta.png

• 2

#11 OFFLINE   CitraMoN

CitraMoN

Naujokas

• 38 Pranešimai
5
Pradedantysis
  • LocationLithuania , Mažeikiai
  • Praleido laiko: 42d 22h 43m 3s

23 rugpjūčio 2018 - 11:09

Vardas: Artūras
CS 1.6 Žaidime nickas: CitraMoN
Steam community : 
https://steamcommuni...om/id/citram0n/
Amžius:32
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Senokai , kai buvo tokie serveriai Knife + Flag Capture , GunGame+ War3 Modai
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Na galvoju Pabandyt laimę , šiaip esu Daugelyje Projektu buvęs Prižiūrėtojas netik Lietuviškų , bet jie Nebeegzisuoja. Na ir  šiaip Palaikyt Tvarka mėgstu.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): php Pradmenys

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  PlayCounter 1 Public

svarstoma.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 17 spalio 2018 - 01:26
Trūksta aktyvumo. Stebime.

• 0

#12 OFFLINE   SaiyajiNN

SaiyajiNN

Naujokas

• 5 Pranešimai
3
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 11h 42m 49s

23 rugpjūčio 2018 - 12:46

Vardas: Deividas
CS 1.6 Žaidime nickas: SaiyajiNN
Steam community : https://steamcommuni...m/id/zierfqq-D/
Skype: zierfqq, bet jį labai retai naudoju, geresnis susisiekimas būtų steam platforma
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Esu šiame projekte turbūt gerus 5 metus, žaidžiau dar tuomet kai buvo knife serveris.

Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Pirmiausia esu draugiškas su kiekvienu žaidėju, mėgstu pajuokauti, bet tuo pačiu galiu būti rimtas, bei nešąliškas. Mėgstu daug kalbėti, tai kartais yra problema, bet su tuo susitvarkau. Kalbant apie patirtį, esu buvęs prižiūrėtoju ir administratorium įvairiuose projektuose, bet tai buvo nenusiseke projektai, dar vienas visdar gyvuoja, bet jau žlunga. 
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Ne
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Csgo 2 serveris

Pas jus yra reikalavimas, jog būtų švari banų istorija, ko pas mane nėra, tiesą sakant turėjau kažkada baną už čytus, kas buvo labai labai senai, tuomet ir steamo neturėjau ir tiesą sakant nebuvau subrendęs pakankamai :D

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 17 spalio 2018 - 01:26
Nematomas serveryje. Turbūt per ilgą svarstymą išgaravo užsidegimas.

• 2

#13 OFFLINE   Skittles

Skittles

Public 2 Prižiūrėtojas

• 97 Pranešimai
52
Iškalbingas
  • Praleido laiko: 16d 9h 37m 27s

08 rugsėjo 2018 - 11:32

Vardas: Dovydas
CS 1.6 Žaidime nickas: Skittles
Steam community : https://steamcommuni...61198196277213/
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: nuo 2015m. tureciau buti
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Na siuo metu mano bendravimas ir nervavimasis nebera toks, koks buvo anksciau. Esu bendraujantis, padedantis, sutariu su daug zaideju, stengiuosi kuo daugiau ju pritraukti i serverius, ilga laika praleides siame projekte.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): su photoshop

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? Classic Public, CSDM, RPG, Catchmod, Swarm? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  2

priimta.png

Šį pranešimą redagavo PyPKjE: 11 rugsėjo 2018 - 10:35
Priimtas

• 5

#14 OFFLINE   vilkas

vilkas

Naujokas

• 5 Pranešimai
3
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 11h 28m 34s

10 rugsėjo 2018 - 02:25

Vardas:Eduardas
CS 1.6 Žaidime nickas:ViLkAs
Steam community :
https://steamcommuni...561198198673674
Amžius:27
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:kazkur 6 menesius :)
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):nes visa ta laika prizurejau serverius su pirktiniu adminu, kaip nebudavo prizuretoju palaikydavau tvarka :) 
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):ne

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? Classic Public, CSDM, RPG, Catchmod, Swarm? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): noreciau prizureti  public 2 servery nes jame zaidziu daznai ir butu gera progra prizureti nuo cyteriu ,zaideju kurie izeidineja kitus ,ir del servero aktyvumo:) kad norejau parasau spresti jums:)

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo PyPKjE: 11 rugsėjo 2018 - 10:36
piktybiškas bendravimas su žaidėjais

• 0

#15 OFFLINE   Belekas

Belekas

Narys

• 17 Pranešimai
10
Kalbantis
  • Praleido laiko: 1d 3h 4m 38s

15 rugsėjo 2018 - 10:55

Vardas: Arminas
CS 1.6 Žaidime nickas: Belekas-Belekaip-Belekur
Steam community :  
http://steamcommunit...61198106747756/
Amžius: 23metai uz keliu menesiu bus 24 :)
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: 2016-09
Nes esu atsakingas, kulturingas, turintis patriries cs žaidime, žinantis visas taisykles bei komandas, aktyvus, i savo pareigas žiurintis rimtai, nenuleidžiantis rankų. buvau kuri laika palikes projekta del tam tikros priezasties :) bet dabar busiu kiekviena diena  sitame projekte :) jei kils klausimu galite klausti :)
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  pub 2

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo PyPKjE: 26 rugsėjo 2018 - 08:00
Nekorektiškas bendravimas su serverio žaidėjais

• 3

#16 OFFLINE   Dėdė aimas <3

Dėdė aimas <3

Naujokas

• 5 Pranešimai
4
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 6h 27m 16s

16 rugsėjo 2018 - 06:25

Vardas: Mantas
CS 1.6 Žaidime nickas: Dėdė aimas <3
Steam community :
http://steamcommunity.com/id/79074225/
Amžius:18-19 greit.
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:Jau 2 su puse metu slimi projekte.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):Na esu draugiskas, mandagus zmogus, kartais pasikarčiuojantis, moku visas taisykles, ir manau busiu vertas aukstesniojo rango.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public, CSDM, Knife, Diablo? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Pub 2

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 17 spalio 2018 - 01:22
Trūksta aktyvumo.

• 1

#17 OFFLINE   LT Atsigaves

LT Atsigaves

Naujokas

• 2 Pranešimai
-2
Nekažką..
  • Praleido laiko: 1h 23s

25 rugsėjo 2018 - 03:52

Anketa

Vardas:  Povilas
CS 1.6 Žaidime nickas: LT|Atsigaves
Steam community :  
https://steamcommuni...m/id/ThePovisz/
Amžius: 16metų 
Skype: Nenaudoju ts/discord ;) Bet jei labai reikia galiu atsisiūsti.
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Na S-CS projektuose žaidžiu gan senokai, nuo tada kai dar #3 serveris buvo prikimštas žaidėjų aktyvus/ir t.t bet kai jame niekas nežaisdavo ir pamačius siūlymus jį panaikinti tiesiog kokį mėnesį nežaidžiau tada nusprendžiau pereiti į #2 pažaidęs tenais praradau viskąą ir perėjau į #1 tada pažaidęs tenai supratau kad reikia gryžti į #2 atidaviau ten žaidėjams viską ir gryžau žaisti 2
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Na turiu šiokios tokios patirties Administracijos srityse, žinau esu jaunas, bet nesu toks bukas, jog gavęs Prižiūrėtoją bėgčiau banint tuos kurie manę nušauna ir t.t neee šitas darbas yra atsakingas, todėl ir bandau į jį patekti ;) Ir šiaip esu draugiškas, visada atėjęs į serverį pasisveikinu su žaidėjais. Bet kiti nlbj mandagūs ir neatsako :D Esu komunikablius, atsakingas, nepernešu konfliktų jei pamatau kokį konfliktą iškarto pranešu administracijai arba liepiu liautis.. Niekada nepykstu ant žaidėjų visada stengiuosi gražiai
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Moku montuoti video ir su Photoshop truputį.. o šiaip mokėjau su mysql script samp laikais dbr viskas primiršta.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? Classic Public, CSDM, RPG, Catchmod, Swarm? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo)  Norėčiau prižiūrėti 1 serverį kadangi ten vakarais ateina žaidėjų pasišaudyt, o S1lent nevisada būna serveryje ir nevisada gali jo prižiūrėt, o čhate nelabai gražiai žaidėjai sutaria, tad manau praverstų dar vienas prižiūrintis, kadangi kiekvieną vakarą šaudau 1 serveryje kartais ir dieną jei būna žaidėjų.

atmesta.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 17 spalio 2018 - 01:22
Nematome jokio aktyvumo serveryje.

• -2

#18 OFFLINE   gabuke

gabuke

Naujokas

• 1 Pranešimai
0
Neutralus
  • Praleido laiko: 3h 54m 5s

27 rugsėjo 2018 - 07:13

Anketa:

Vardas: Gabrielė
CS 1.6 Žaidime nickas:Gabrielė
Steam community : 
https://steamcommunity.com/id/gabuke4/
Amžius:jau visi 24 pirmadienį sueina  :D
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:Už kelių dienų turėtų būti tas mėnesis
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):esu jau buvus gan ilgą laiką prižiūrėtoja kitame serveryje, tai turiu patirties.Stengiuosi būt draugiška bet ir griežta. 
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):deja ne

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? Classic Public, CSDM, RPG, Catchmod, Swarm? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 2

svarstoma.png

Šį pranešimą redagavo mafke: 27 rugsėjo 2018 - 08:18
Stebimas elgesys bei aktyvumas serveryje.

• 0

#19 OFFLINE   warmupo žvaigždė

warmupo žvaigždė

Naujokas

• 1 Pranešimai
3
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 1d 1h 58m 57s

27 rugsėjo 2018 - 07:46

Vardas:Mantas
CS 1.6 Žaidime nickas: warmupo žvaigždė, ankščiau buvo CLENIXON
Steam community :
https://steamcommuni...61198375841069/ 

Amžius:18, greit 19
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:Pirmą kartą užsukau į serverį 2016 man lyk, bet taip rimčiau nuo 2017 pabaigos pradėjau žaisti
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):Esu draugiškas, gerai sutariu su serverio žaidėjais, esu aktyvus, o aktyvumo dienos metu manau trūksta iš prižiūrėtojų pusės, mandagus, bei turintis daug patirties prižiūrėti serverius.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Ankščiau užsiiminėdavau html kalba, programavimu. Šiek tiek moku ir su photošhop.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? Classic Public, CSDM, RPG, Catchmod, Swarm? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Pub 2 

svarstoma.png

• 5

#20 OFFLINE   pew pew

pew pew

Naujokas

• 2 Pranešimai
7
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 6h 2m 10s

28 rugsėjo 2018 - 01:01

Vardas: Arijus
CS 1.6 Žaidime nickas: pew pew
Steam community :  
https://steamcommuni...61198127788651/
Amžius: 16
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Tikrai tikslios datos nežinau :) Bet tikriausiai nuo 2017
Turiu nemažai patirties, esu sąžiningas, mėgstantis padėti, bei aktyvus serveryje.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Kaip ir moku su photoshop, bei manau dar galėčiau sumontuoti kokį video : )
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? Classic Public, CSDM, RPG, Catchmod, Swarm? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  1

Šį pranešimą redagavo pew pew: 01 spalio 2018 - 05:15

• 4

0 vartotojai(-ų) peržiūri šį forumą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Ši tema buvo peržiūrėta 684 vartotojų