Peršokti prie turinio

• Slimi Counter Strike 1.6 serveriai kuriuose galima kaupti laika ir atsiimti S.VIP privilegijas!

IP: knf.slimi.lt Knife serveris
    IP: cs.aztec.lt:27016 CSDM serveris
    Norint sužinoti kiek esi pražaidęs laiko serveryje rašyk /manolaikas
    Atsiimti savo privilegijas ir pasižiūrėti kiek laiko esi pražaidęs Čia (sistema pražaista laiką saugo ant IP)

Nuotrauka
* * * * - 6 Balsai

S-CS.LT - Public Serverių prižiūrėtojų rinkimai

• Please log in to reply
53 atsakymai į šią temą

#1 OFFLINE   mafke

mafke

Serverių Pagr.Administracija

• 111 Pranešimai
64
Iškalbingas
  • LocationBerlin, Germany
  • Praleido laiko: 56d 20h 38m 6s

03 liepos 2016 - 11:01

Nuolat ieškome naujų patikimų Public serverių prižiūrėtojų prisijungti į mūsų komandą, kurie turi patirties iš kitų projektų ir netektų patirti nusivylimų laikui bėgant. Vieni išeina, kiti ateina, todėl vietų pastoviai turime protingiems pretendentams. Apačioje pateikti reikalavimai, privalumai ir anketa, kurią galite pildyti.

Reikalavimai:

1. Nuo 16 metų (iš patirties galime teigti, kad jaunesniųjų pusė nėra pasirodžiusi mūsų komandoje pakankamai gerai. Žinoma, galimos ir išimtys ypatingiems variantams)
2. Būti komunikabiliam
3. Būti mandagiam tiek su serverio žaidėjais, tiek su pačia Administracijos/Prižiūrėtojų komanda
4. Pareigos, atsakingumo ir teisingumo jausmas
5. Draugiškumas
6. Turėti Skype programą.
7. Turėti Steam CS klientą (išimtis žinomiems ir patikimiems žaidėjams)
8. Turite turėti švarią banų istoriją

Nekreipsime dėmesio į ant greičio užpildytas anketas. Jei negalite pasistengti tai net nesistenkite, nes iš karto būsite atmestas be jokių pasitaisymų!!!

Privilegijos:

Gausite privilegijas, su kuriomis galėsite lengvai nubausti nusižengėlius. Kol būsite aktyvus ir protingas, tol turėsite Prižiūrėtojo statusą.
Didelį pasitikėjimą nuo administracijos, bei lengvesnį susisiekimą.

Jei tikrai to norite ir esate pasiryžęs tapti rimtu www.S-CS.lt Prižiūrėtoju, jūs gausite užpildyti žemiau pateiktą anketą ir parašyti šitoje temoje.

SVARBU - nekreipsime dėmesio į paprastai ir ant greičio užpildytas anketas!
Jei esi naujokas ir dar nežaidei serveryje bent mėnesį, anketos NEPILDYK!

Anketa:

Vardas:
CS 1.6 Žaidime nickas:
Steam community : 
Amžius:
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? AZTEC Public - CSDM? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 

• 12

#2 OFFLINE   SeipSau

SeipSau

Public 1/2/3 Prižiūrėtojas

• 15 Pranešimai
1
Pradedantysis
  • LocationKaunas
  • Praleido laiko: 16d 15h 17m 41s

08 liepos 2016 - 07:50

Vardas: Giedrius
CS 1.6 Žaidime nickas: SeipSau
Steam'as/NonSteam'as (Steam community ID): 
http://steamcommunity.com/profiles/76561197996231192/
Amžius: 21
Nuo kada esate 
www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Tikslios datos tikrai nepasakysiu, buvo pertrauku tame laikotarpyje, bet jau bus tikrai kaip pusantru metu virs.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Su visais zaidejais elgiuosi taip pat, t.y draugiskai, stengiuos ieskoti visada kazkokiu ideju serveriui (paciam gerokai smagiau zaisti kur kuo daugiau idomybiu ir viskas graziai subalansuota.). Su taisyklemis susipazines, galiu pasiulyti daugiamete patirti tokioje srityje, su privilegijomis ivairiausiuose projektuose esu buves 5 metai+. Pats nepasakyciau kad zaidziu prastai, tai jeigu uzmatai koki koduka tai labai greitai atskiri. I serveri prisijungiu daugmaz kiekdiena diena (buna kokia, kai tikrai nera kada). Visada po darbu arba pries darbus. Ir istikro kaip yra nezinau, gal tiesiog prasilenkiame, bet priziuretoja koki pamatyti serveryje yra reta atrakcija, del to pildau anketa :)
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Kazkada labai senai mokejau elgtis su php, mysql, bet jau labai senai teko tai daryti, tai zinios daugmaz pradingusios.

priimta.png

• 0

#3 OFFLINE   Rovero

Rovero

Naujokas

• 13 Pranešimai
5
Pradedantysis
  • LocationUnited Kingdom, Peterborough.
  • Praleido laiko: 12h 18m 39s

07 lapkričio 2016 - 01:09

Spoiler

Sveiki, žaidime esu žinomas kaip Rovero (steam paspaudus ant nick), realus vardas Gvidas. Vaiduokliuojus pasaulyje jau 18-tus metus, kilęs iš Telšių, bet gyvenantis Klaipėdoje. Žaidėjas šiam serveryje esu dar naujas gal du-trys mėnesiai, bet pats prižiūrėtojo postas nėra man svetimas. Nenoriu reklamuot, tad tiesiog pasakysiu, kad buvau vieno projekto pgrnd. administratorius + atsakingas už forumo/steam/žaidimo paveiksliukus (photoshop kurtus), bei reklamą. O kitam 5 mėn. administravau Low Xp Zombies serverį, tad tiek komandos tiek viskas man žinomos, tai pat SA:MP serveryje (+300 žaidėju kiekvieną dieną) esu buvęs administratorius ir vieno TeamSpeak serverio moderatorius (+50 žmonių kiekvieną dieną). Esu draugiškas vaikinukas, komunikabilus, visad randu bendrą kalbą su žmonėmis, mėgstu prižiūrėt tvarką, aiškintis problemas. Dėl programų, tai ilgą laiką naudoju Photoshop bei Sony Vegas programas. Skype: grazwis13.

priimta.png

• 2

#4 OFFLINE   Paradox

Paradox

Public 2 Prižiūrėtojas

• 4 Pranešimai
4
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 5d 21h 13m 46s

14 gruodžio 2016 - 07:54

Vardas: Rostis

CS 1.6 Žaidime nickas: Paradox*

Steam'as/NonSteam'as (Steam community ID):http://steamcommunit...61198087725350/
Amžius: 22

Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Zaidziau su tarpais, bet bus apie 3-4 menesus

Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Manau visi nori tvarkos serveri ir stengsios ja prizureti, esu pakankamai draugiskas dauguma zaideju jau pazystu, o kekviena karta rasyti kam nors nusibuosta ne visi atsako o zmones iseina i spec arba is servo del toku zmonu kurie zaidzia ne pagal taisykles.

Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): moku naudotis Photoshop kitais ne labai

priimta.png

• 4

#5 OFFLINE   360 Noscope

360 Noscope

Public 1/2/3 Prižiūrėtojas

• 29 Pranešimai
11
Kalbantis
  • LocationŠiauliai
  • Praleido laiko: 4d 11h 28m 54s

31 sausio 2017 - 09:00

Anketa:

Vardas: Silvestras
CS 1.6 Žaidime nickas: 360 noscope
Steam community : http://steamcommunit...61198262669903/
Amžius: 20 metų
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:Šitame projekte esu jau kaip daugiau nei puse metų.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Manau todėl kad turiu šitam dalykui gan didele patirti esu buvęs šitame projekte prižiūrėtojas, bei žinau visas taisykles bei komandas kaip reikia elgtis su pareigomis ir esu atsakingas už jas bei žiūrintis labai rimtai. Tad manau tikrai manim nenusivylsit.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Sugebėjimu turiu su PhotoShop programa su ja jau dirbu kaip vienus metus, taip pat moku montuoti video būvau sukures net kelis video.
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: pirmąjį ar trečiajį? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pankakamo aktyvumo): Norėčiau prižiūrėti Publick: pirmajį serveri.

priimta.png

• 3

#6 OFFLINE   KePaso

KePaso

Naujokas

• 7 Pranešimai
4
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 3d 4h 6m 58s

01 balandžio 2017 - 03:42

Anketa:

Vardas: Aldas.
CS 1.6 Žaidime nickas:KePaso.

Steam community : http://steamcommunit...561198279546887
Amžius: 19 metų.
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Žaidžiu jau gana ilga laiką gal but +- puse metų.(Su šiokiomis tokiomis pertraukomis)
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Nes esu atsakingas, kulturingas, stipriu nervų, turintis patriries cs žaidime, žinantis visas taisykles bei komandas, aktyvus, i savo pareigas žiurintis rimtai, nenuleidžiantis rankų! P.S (Anketa pildau antra kartą, nes mano manymu pirmoji liko nepastebėta).
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Taip turiu šiek tiek. Tai su mysql ; cs4 ; vegas.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Žinoma Public 1, nes ten žaidžiu daugiausiai. 

priimta.png

• 2

#7 OFFLINE   Cky

Cky

Narys

• 8 Pranešimai
9
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 1d 14h 30m 1s

01 gegužės 2017 - 12:48

Vardas: Danielis.

CS 1.6 Žaidime nickas: Cky

Steam community : http://steamcommunit...pasitiknakti24/

Amžius: 19 metų.

Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Kažkada senai žaisdavau čia išvien, buvau apstojęs, dabar vėl sugrįžau, tai +- apie mėnesis laiko.

Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu ganėtinai aktyvus ir serveryje praleidžiu daug laiko besišaudydamas, tačiau supratau, kad visgi vien to nepakanka. Dažnai kažkas užkliūna, pats akivaizdžiai matau, jog trūksta prižiūrėtojų, kurie dažniau užsiimtu serverio priežiūra. Kaip ir viršuj prie pateiktos anketos paminėta, jog „vieni ateina, kiti įšeina“, to pasekoje atėjęs į prižiūrėtojų gretas tikiuosi atnešti naudą serveriui ir jo priežiūrai. Noriu išbandyti save šio serverio administracijos gretose, manau puikiai sugebėsiu susitvarkyti su pačiais serverio žaidėjais, taip pat su tais vadinamais „kenkėjais“, kurie žaidžia su žaidimą palengvinančiomis programomis. Counter-Strike žaidime galiu drąsiai teigti, jog turiu dešimtmetę žaidimo patirtį, kas daro prielaidą sėkmei žaidžiant serveryje, taip pat leidžia greičiau atskirti žaidimo kokybę kas kaip žaidžia. Esu punktualus, komunikabilus į savo pareigas žiūrintis rimtai, atsakingas, draugaujantis su taisyklėmis.

Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Kažkiek turiu, bet nesu ekspertas šiuose dalykuose.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Antrame public serveryje, nes tik čia ir lankausi.

priimta.png

• 5

#8 OFFLINE   Rastafari

Rastafari

Naujokas

• 13 Pranešimai
7
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 1d 19h 36m 38s

06 gegužės 2017 - 04:19

Vardas:Alanas
CS 1.6 Žaidime nickas:Analinis

Steam community : http://steamcommunity.com/id/analas/
Amžius:16m.
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:S-CS Projekte esu gana seniai gal kokius metus tai tikrai su trumpomis pertraukomis.Gal nepastebi nieks kad taip ilgai žaidžiu nes gana dažnai keičiu nick.

Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):Kaip ir visiem puikiai suprantama noriu prisidėti prie serverio gyvavimo,padėti jam plėstis ir padėti išlaikyti tarp žaidžiamiausių Lietuvoje.Taip pat, prižiūrėti serverį,nuo pažeidėjų,kurie nori pakenkti serveriui bei žaidėjams.Norių palengvinti administratorių darbą,perimdamas serverio priežiūra į savo rankas,bei kitų prižiūrėtojų.Jei mano anketa patenkintu jūsų lūkesčius,tai labai tikiuosi jog priimsite i savo gretas,kaip tik atsiras vietos.

Esu vertas dėl to ,nes puikiai išmanau šias pareigas,suvokiu kokios jos yra atsakingos bei svarbios.Serveryje būnu kiekviena diena po 5-6h.

Ar turi kokių sugebėjimų su PC ( , video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Dabar daug naudojuosi Photoshop ,nes pradedu kurti skinus jau yra forume keli idėti.
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Public #3

priimta.png

• 5

#9 OFFLINE   IGN

IGN

Naujokas

• 1 Pranešimai
2
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 6h 19m 25s

14 gegužės 2017 - 10:43

Vardas: Ignas
CS 1.6 Žaidime nickas: IGN
Steam community : IGN
Amžius: 29
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: seniai jau su pertraukom gal apie +-3 metai
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Slimi projekte buvau prižiūrėtojų gan ilgą laiką, todėl daug nedaugžodžiausiu, manau visi mane prisimena, kaip tvarkingą ir teisingą prižiūrėtoją. Dabar vėl daugiau laiko skirsiu CS, per pastarąjį mėnesį kai vėl žaidžiu, pastebėjau trūkumą prižiūrėtojų (apie 70% laiko kurį buvau išvis jų nei vieno nebuvo), tai manau galėčiau šią spragą užpildyti :)
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): moku dirbti su Sony Vegas ir Photoshop, bet paskutiniu metu retai tuo beužsiimu.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  Public 2

priimta.png

• 2

#10 OFFLINE   KaT1s

KaT1s

Public 3 Prižiūrėtojas

• 10 Pranešimai
5
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 1d 22m 23s

07 birželio 2017 - 06:14

Vardas: Marius
CS 1.6 Žaidime nickas: KaTis
Steam community : http://steamcommunit...561198352787398
Amžius: 25
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: jau esu gal senokai net nzn reliai kiek bet jau 1 metai neuzkalnu manau
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Nes esu sazingas zmogus ir dauguma serveryje mane pazysta, esu aktyvus serveryje, su savo zaidimo patirtimi tikrai manau padeciau serveryje zaidzentiems zaidejams.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): ne
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): 3 public

priimta.png

• 2

#11 OFFLINE   4Fun # wh

4Fun # wh

Naujokas

• 10 Pranešimai
5
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 6h 37m 35s

09 birželio 2017 - 10:01

ardas: Tomas
CS 1.6 Žaidime nickas: wh
Steam community :
http://steamcommunity.com/id/79074225
Amžius: 22

Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: jau 4 mėnesiai
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Nes turiu tam patirties moku elgtis su admino privilegijomis ir priziuretoju mano akimis serveryje yra gan mazai, o kai ju reikia nera. tai ateina žaidėjei kai kurie su palengvinčiomis programomis bei kai kurie vaikai kalbą per mic bei leidžia muzigas. Ir jeigu buną didelis serveryje MAP tai lieka labai mažai žaidėjų
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): moku su PhotoShop

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):#3

atmesta.png

• 0

#12 Guest_KQLYY_*

Guest_KQLYY_*

12 birželio 2017 - 03:22

Vardas: Martynas
CS 1.6 Žaidime nickas: KQLYY
Steam community :
http://steamcommunity.com/id/kuliukas
Amžius: 17
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Tikslios datos nežinau, bet gana ilgą laiką čia būnu , iš slimi mixų perėjau į cs go mod publikus.

Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Keletas iš daugumos savybių yra tai, kad dideli laiką praleidžių tiek #2, #3 serveriuose, be abejo esu gana draugiškas, mėgstu pagelbėti kitiems serverio žaidėjams [Naujokams], bei noriu prisidėti prie šio projekto gerovės, pagelbėti bent su šiomis pareigomis.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Prieš keleta menesių , gal būt metus, dirbau su PS6.
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Norėčiau #2, #3 serverių prižiūrėtojaus, nes tarp jų lošiu aktyviausiai, bet jeigu neįmanoma , tada #2.

atmesta.png

• 5

#13 OFFLINE   Žemaitoks

Žemaitoks

Naujokas

• 8 Pranešimai
2
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 4h 24m 42s

20 birželio 2017 - 10:43

Anketa:

Vardas: Edgaras
CS 1.6 Žaidime nickas: Zemaitoks
Steam community :  Neturiu Steam bet, Greit jau pirksiu nes Esu vel gryžes po pertraukos ilgos :)
Amžius: 18
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Slimije žaidžiau iki pertraukos 3 metus. bet buvau užsiiemes tai buvau išvykes poto gryžau ir vel pradedu žaisti slimi serverije ir norėčiau paiimti koki aukštesni posta kad pasiekčiau kaško ko kaškas neturi ir norėčiau užsitarnauti pagarbą bei pasitikėjima.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Manau esu vertas nes Kiekvienas žmogus turi visus šansus patekti i tokias pareigas kurie atsakingi Beto esu atsakingas tvarkingas ir žiūrintis i pareigas su atsakingumu nemegstu šudmaliu bei kitu nesamoniu kurie ateina i serveri ne praleisti laiko ir pažaisti o Pačytinti ar pakenkti serveriui tai manau tokius reikėtu bausti ir manau aš norėčiau išmeginti Prižiūrėtojo pareigas ir noriu kad pamatytu Serverio savinikas ir kiti kad nesu toks kuris i pareigas ir i žaidėjus žiuri pro pirštus ir stengiasi dėl kitu serverio žaidėju ir jiems visad nusiteike prižiūrėtojai padėt ir visad tos pagalbos sulauktu :)
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Sugebejimu Mano esu megstantis užsiimti Pvz: Gfx darbeliais dirbdavau seniau su forumais. GFX kuriu pagal paskirti ir užsakovo pagiedavima.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  i CSGO 3 serveri nes esu lošes csgo nrml žaidima ir noriu ten pamegint o aktivymas mano gan neblogas nes aš dabar nesenai gryžau esu nedirbantis todel dabar aktivumas pradės kilti ir manau pasieks ten iki 9valandų per dieną :)

Sekmės Pildantiems Žaidėjams :) Su pagarbą Žemaitoks :rolleyes: 

atmesta.png

• -1

#14 OFFLINE   Hacker

Hacker

Naujokas

• 3 Pranešimai
0
Neutralus
  • Praleido laiko: 25m 20s

21 birželio 2017 - 10:26

Vardas:Nojus                                                                                                                                                                                                                                                  Cs 1.6 žaidime nickas:Hacker                                                                                                                                                                                                                           Steam community:savo steamo community nežinau bet kai sužinosiu atsiusių būtinai                                                                                                                                     Amžius:13                                                                                                                                                                                                                                                         Miestas:Skuodas                                                                                                                                                                                                                                             Skype:NeverBackDown                                                                                                                                                                                                                                   Nuo kada esate www.s-cs.lt (slimi.lt) projekte:Slimije zaidziu nuo 2015-01-25                                                                                                                                                 Kodėl manai ,kad esi vertas(-a) tapti prižiurėtojų(-a):Esu vertas del to kad aš gerbiu žaidėjus stengiuos jiems padėti ir būti draugiškas stengiuos ju nenuskriaust ir esu dėl to jo vertas noriu išmėginti savo jegas ir gal man pavyks patekt į ta posta į kuri as labai noriu.                                                                                                                          Ar turi  kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimais,scripting,programming,php,mysql,html...):Sugebejimu turiu tik su video montavimu nes ji man kolkas lengviausia yra padaryt.                                                                                                                                                                                                                                     Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti:1-3? (Prižiūteti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):Norėciau prižiūrėti 2 csgo serverį nes jame daugiausiai žaidžių.              

atmesta.png

• 0

#15 OFFLINE   LsN

LsN

Public 2 Prižiūrėtojas

• 118 Pranešimai
21
Kalbantis
  • Praleido laiko: 6d 19h 38m 32s

22 birželio 2017 - 10:58

Vardas: Evaldas
CS 1.6 Žaidime nickas: LsN
Steam community : 
http://steamcommunity.com/id/reallsn
Amžius: 21
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Nuo senų laikų
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Nes jau teko buti prižiurėtoju, puikiai atlikau tas pareigas, tiktais va esu kaltas, kad prapuoliau ir nepranešiau kolegoms. Esu griežtas, gan draugiškas su visais, laikausi taisyklių ir skatinu kitus tai daryti.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Turėjau megėjišką patirtį su php ir ps.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  2

priimta.png

• 4

#16 OFFLINE   Marble.mouse

Marble.mouse

Public 2 Prižiūrėtojas

• 13 Pranešimai
4
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 1d 14h 5m 31s

23 birželio 2017 - 01:20

Vardas: Rokas
Cs 1.6 Žaidime nickas: Marble mouse
Steam community: http://steamcommunit...61198670076408/
Amžius: 23
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Apie pusantrų metų.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Nes žaidžiu C.s 1.6 nuo jo atsiradimo, esu ne naujas šiame žaidime. Žaidžiu tik jūsų serveriuose. Dažnai matau, kad serveryje Prižiurėtojų trūksta, tad galėčiau pagelbėti palaikyti tvarką. 
Ar turi kokių sugebėjimų su PC(Photoshop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Deja neturiu..
Kurį public serverį norėtum prižiūrėti?; Public 2

priimta.png

• 3

#17 OFFLINE   HeXx

HeXx

Naujokas

• 1 Pranešimai
-1
Nekažką..
  • Praleido laiko: 14h 2m 30s

28 birželio 2017 - 01:32

Vardas: Laurynas
CS 1.6 Žaidime nickas: HeXx
Steam community :  
http://steamcommunity.com/id/hexx_90/
Amžius: 27
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: projekto serveriai "favorite`uose" yra gan seniai, bet pastaruosius 4 mėnesius žaidžiu tik klasikiniam Jūsų serverį.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): cs žaidžiu jau ganėtinai daug metų, pats niekada ir nei vienam serveryje nesu naudojęs čytų, todėl esu sąžiningas ir labai nemėgstu tokių išsišokėlių, kurių netrūksta ir Jūsų serveriuose. Galbūt tai ir paskatino mane pildyti šią anketą.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Turiu, bet ne su išvardintomis. Tai būtų autocad, exel ir t.t

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  kaip ir sakiau, pagrindinis serveris kuriame žaidžiu, tai yra Classic, o kuriam iš jų priskiriamas (#1, #2, #3) nelabai žinau.

atmesta.png

• -1

#18 OFFLINE   Žemaitoks

Žemaitoks

Naujokas

• 8 Pranešimai
2
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 4h 24m 42s

01 liepos 2017 - 10:13

Anketa:

Vardas: Edgaras                                                                                                                        
CS 1.6 Žaidime nickas: Žemaitoks
Steam community : 
http://steamcommunit...8400070178/home
Amžius: 18 
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte: Jau serverije esu apie gerus 2-3mėnesius
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Nu manau esu susitvarkes nervus ir moku padėt serverio žaidėjams ir jiems manau padedu nes 3 CSGO Serverije manau daug kas mane pažysta ir nemanau kad turi prieš mane kaška blogo nes visad ateinu i serveri su gera nuotaika ir pakeliu žaidėjams nuotaikas pajuokaudamas ar pašnkedėdamas su jais nes visi girdi kaip aš juokauju aisku yra buve ir  blogu dalyku kai su kitais nesutariu bet tai laikinas dalykas poto jei kaška blogai padarau visad atsiprasau nes nera taip kad visad pykčiau ant kokio nors žaidėjo nes as nesu toks kad kaškam pakenkt ar blogo padaryt manes paprašo konors pvz skinu ar slimkiu aš jei turiu as duodu nes jei jie su manim gerai as irgi nes as išdalinau visiems savo skinus nes daug kas neturėjo tokiu kaip as ir as jiem daviau tuos skinus nes žinau kad jiems ju reikia labiau nei man tai visad esu draugiškas.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Sakykime kad neturiu.

Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo):  3 CSGO nes ten visad lošiu neinu i kitus.

atmesta.png

• 1

#19 OFFLINE   r3ko

r3ko

Public 2 Prižiūrėtojas

• 8 Pranešimai
2
Pradedantysis
  • Praleido laiko: 5d 13h 51m 26s

02 liepos 2017 - 06:39

Anketa:

Vardas:Tadas
CS 1.6 Žaidime nickas:r3ko
Steam community : 
https://steamcommuni...561198023807351
Amžius:17 metų
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:Jau apytiksliai  3 mėnesius  ir prieš tai žaidžiau bet gan senai kai neturejau steam paskyros.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):
Nes aš esu tas žmogus kuris neabejingas ir galiu padėti žaidėjams jų suteiktais klausimais,bet neskirstau žmonių į grupes,ten pvz: Priešas,draugas ir pns.Man visi yra lygus ir skaitausi su visais kaip su draugais.Norėčiau prižiūrėtojo darbo,nes kaip ir minėjau,šitas serveris yra mano mėgstamiausias ir norėčiau kad jis būtų pilnas ir kad visi jame žaistu ramiai,o ne prasivardžiuotu ir naudotu palengvintas programas,ir esu tikrai gan aktyvus tikrai daug laiko praleidžiu jūsų serveryje ir tai mano didelis pliusas mano manymui.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Šiek tiek montavimo .
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Public 2

priimta.png

• 2

#20 OFFLINE   Frozen

Frozen

Narys

• 34 Pranešimai
16
Kalbantis
  • LocationVilnius
  • Praleido laiko: 6d 10h 24m 9s

06 liepos 2017 - 01:19

Vardas:Liudas
CS 1.6 Žaidime nickas:Frozen
Steam community : http://steamcommunity.com/id/Frozen-x/
Amžius:17
Nuo kada esate www.S-CS.lt (slimi.lt) projekte:Lyg ir metus kažkur.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu ganėtinai aktyvus ir serveryje praleidžiu daug laiko besišaudydamas, tačiau supratau, kad visgi vien to nepakanka. Dažnai kažkas užkliūna, pats akivaizdžiai matau, jog trūksta prižiūrėtojų, kurie dažniau užsiimtu serverio priežiūra. Kaip ir viršuj prie pateiktos anketos paminėta, jog „vieni ateina, kiti įšeina“, to pasekoje atėjęs į prižiūrėtojų gretas tikiuosi atnešti naudą serveriui ir jo priežiūrai. Noriu išbandyti save šio serverio administracijos gretose, manau puikiai su pareigomis susitvarkysiu.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):Photoshop
Kurį Public serverį norėtum prižiūrėti: 1-3? (Prižiūrėti galima tik vieną serverį siekiant pakankamo aktyvumo): Antrajį.

priimta.png

• 2

0 vartotojai(-ų) peržiūri šį forumą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Ši tema buvo peržiūrėta 506 vartotojų